SpaceCowboy [ Jenerał ]
Playlista w foobarze
Zainstalowałem jakiś czas temu nowszą wersję foobara po formacie systemu (dokładnie chodzi o v.1.0.2.1), zmieniłem na layout jaki miałem poprzednią i zonk! Gdy po lewej stronie w kolumnie mam posortowaną muzykę według struktury katalogowej i w starszej wersji kliknął na któryś folder to od razu pojawiała mi się jego zawartość w playliscie na prawej stronie. Teraz playlisty tej nie widzę w zakładkach playlist i żeby móc odsłuchać utworów z danego folderu muszę wybrać jedną z opcji: Wyślij do obecnej playlisty, Dodaj..., Wyślij do nowej playlisty, Stwórz nową autoplaylistę.
A gdzie jest rozwiązanie ze starszej wersji, że wystarczyło tylko kliknąć na dany folder i już otwór były w playliscie?
Dzięki z góry
Stinger [ Generaďż˝ ]
Chyba nie ma już tej opcji. Ja po prostu przeciągam myszką z lewej listy na prawo

wysiak [ Legend ]
Ustaw sobie w Eventach, w opcjach AlbumList. Ale pojedynczego klika nie ma, jest co najwyzej podwojny.
<---- janek
mineral [ Senator ]
Nie wiem czy dobrze rozumuję, ale chyba musisz zaznaczyć w preferences->media library-> library viewer selection +enabled i +activate when changed.
kurde, drugi ;o

SpaceCowboy [ Jenerał ]
Dziękówa.... odrobina techniki i chłop się gubi :D