GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Playlista w foobarze

03.05.2010
12:53
[1]

SpaceCowboy [ Jenerał ]

Playlista w foobarze

Zainstalowałem jakiś czas temu nowszą wersję foobara po formacie systemu (dokładnie chodzi o v.1.0.2.1), zmieniłem na layout jaki miałem poprzednią i zonk! Gdy po lewej stronie w kolumnie mam posortowaną muzykę według struktury katalogowej i w starszej wersji kliknął na któryś folder to od razu pojawiała mi się jego zawartość w playliscie na prawej stronie. Teraz playlisty tej nie widzę w zakładkach playlist i żeby móc odsłuchać utworów z danego folderu muszę wybrać jedną z opcji: Wyślij do obecnej playlisty, Dodaj..., Wyślij do nowej playlisty, Stwórz nową autoplaylistę.

A gdzie jest rozwiązanie ze starszej wersji, że wystarczyło tylko kliknąć na dany folder i już otwór były w playliscie?


Dzięki z góry

03.05.2010
13:05
[2]

Stinger [ Generaďż˝ ]

Chyba nie ma już tej opcji. Ja po prostu przeciągam myszką z lewej listy na prawo

03.05.2010
13:07
smile
[3]

wysiak [ Legend ]

Ustaw sobie w Eventach, w opcjach AlbumList. Ale pojedynczego klika nie ma, jest co najwyzej podwojny.


<---- janek

03.05.2010
13:09
[4]

janek09091 [ Generaďż˝ ]


Playlista w foobarze - janek09091
03.05.2010
13:10
[5]

mineral [ Senator ]

Nie wiem czy dobrze rozumuję, ale chyba musisz zaznaczyć w preferences->media library-> library viewer selection +enabled i +activate when changed.

kurde, drugi ;o

03.05.2010
13:26
smile
[6]

SpaceCowboy [ Jenerał ]

Dziękówa.... odrobina techniki i chłop się gubi :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.