maciek 01 [ Pretorianin ]
Tatuaż flamastrem
Szukałem dzisiaj na necie jakichś fajnych wzorów tatuaży i znalazłem. Wziąłem zwykły pisak i zacząłem maziać po ręce i myślę że całkiem fajnie wyszło. Co o tym sądzicie? Proszę o opinie i oceny. Zamieszczam zdjęcie.

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]
wyjdź!
a gdzie zdjęcie?
Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]
To daj to zdjęcie :)
Azerko [ Alone in the wild ]
ee słabo Ci wyszło ;/

Playboy95 [ Master of Puppets ]
Coś takie niewyraźne
Khameir [ 5150 ]
Hmm nawet ładna wodorośl
kosik007 [ FreeLancer ]
Jeśli nie rysujesz na co dzień, to wyszło ci nieźle.
Co nie zmienia faktu, że to ostra wieś. Do tego nie zdziwiłbym się, gdybyś miał przez to jakieś problemy ze skórą.

Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]
Jak na flamaster i 12 lat - całkiem nieźle
Royal_Flush [ Generaďż˝ ]
NO nawet, nawet.
Trochę treningu i będzie git :)
maciek 01 [ Pretorianin ]
czyli nie polecacie tak chodzić?

Coy2K [ Veteran ]
nie w deszczu

Irracjonalny Amisz [ Generaďż˝ ]
fajny glon :)

wysiak [ Legend ]
Snork w Cemetery Junction ma lepsze tattoo. Nie moge znalezc screena, ale kto ogladal, to na pewno kojarzy.