GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pewien gość

03.05.2010
12:21
[1]

Rares [ Melancholik ]

Pewien gość

Zauważyłem podczas transmisji TVP1 z jakiegoś budynku przed pałacem w czasie żałoby pewnego gościa. Stał codziennie przed drzwiami. Dzisiaj też go zauważyłem. Był za ekipą TVP1 wśród ludzi, ale bardzo dobrze było go widać w TV. Znacie tego gościa? Taki siwy w czarnej kurtce.

03.05.2010
12:23
[2]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]

To jest facet z Ringu


Pewien gość - Mada Fakir
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.