fizla [ ©rAzy Driv3r ]
Era
Witam. Chcę się zapytać o serwis www.era.pl. Otóż chciałem się zalogować na swoje konto na tym portalu, aby uaktywnić GPRS i WAP, lecz gdy się loguję pisze mi tak "Service Temporarily Unavailable" czyli to chyba znaczy że serwer jest teraz niedostępny. Więc jeśli macie taki sam problem proszę napisać.
devileq does [ Konsul ]
nom, era do dupy nawet serwis ma do dupy ;] polecam plusa i heyah

DanuelX [ Generaďż˝ ]
polecam plusa i heyah hahahaha
devileq does [ Konsul ]
[3]
co cię tak śmieszy DURNIU ???
janek09091 [ Generaďż˝ ]
to że heja = era
Irracjonalny Amisz [ Generaďż˝ ]
ich stronka ogolnie do dupy chodzi, wiec sie nie przejmuj i sprobuj pozniej
DanuelX [ Generaďż˝ ]
devileq does [ gry online level: -1 - Centurion ]
[3]
co cię tak śmieszy DURNIU ???
janek09091 [ gry online level: 10 - Generał ]
to że heja = era
Owned DURNIU :D