GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Era

03.05.2010
11:24
[1]

fizla [ ©rAzy Driv3r ]

Era

Witam. Chcę się zapytać o serwis www.era.pl. Otóż chciałem się zalogować na swoje konto na tym portalu, aby uaktywnić GPRS i WAP, lecz gdy się loguję pisze mi tak "Service Temporarily Unavailable" czyli to chyba znaczy że serwer jest teraz niedostępny. Więc jeśli macie taki sam problem proszę napisać.

03.05.2010
11:27
[2]

devileq does [ Konsul ]

nom, era do dupy nawet serwis ma do dupy ;] polecam plusa i heyah

03.05.2010
12:05
smile
[3]

DanuelX [ Generaďż˝ ]

polecam plusa i heyah hahahaha

03.05.2010
13:25
[4]

devileq does [ Konsul ]

[3]

co cię tak śmieszy DURNIU ???

03.05.2010
13:26
[5]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

to że heja = era

03.05.2010
13:43
[6]

Irracjonalny Amisz [ Generaďż˝ ]

ich stronka ogolnie do dupy chodzi, wiec sie nie przejmuj i sprobuj pozniej

04.05.2010
16:49
[7]

DanuelX [ Generaďż˝ ]

devileq does [ gry online level: -1 - Centurion ]

[3]

co cię tak śmieszy DURNIU ???

janek09091 [ gry online level: 10 - Generał ]

to że heja = era

Owned DURNIU :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.