GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Splinter cell conviction

03.05.2010
11:23
smile
[1]

bubus12 [ Junior ]

Splinter cell conviction

Witam , posiadam gre Splinter Cell Conviction , jednak po instalacji jak odpaliłem gre wyskakuje mi taki błąd

03.05.2010
11:38
[2]

bezlerg66 [ Senator ]

Zainstaluj od nowa.

03.05.2010
11:40
[3]

Johny1335 [ Pretorianin ]

Widzę że bardzo dużo osób ma problem z nowym splinter cell'em ja mam i nie mam żadnych problemów z grą ani z grafiką czy multikiem ale tak jak mówi belerg66 przeinstaluj gre

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.