GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

POMOCY!

03.05.2010
11:06
smile
[1]

Johny1335 [ Pretorianin ]

POMOCY!

Witam
Posiadam internet 8mb/s od netii o taki mam problem kiedy moje łącze musi przyspieszyć np. przy graniu w cokolwiek, router się resetuje nawet kiedy wchodzę na stronę www.speedtest.net to przy testowaniu łącza przy maksymalnej prędkości znowu resetuje modem (internet) Moje pytanie jest następujące, jaka jest przyczyna tego problemu kumpel ma takiego samego neta i mial tak na poczatku zmienili mu modem i bylo git moze mam cos z gniazdkiem?
Router jest ten z reklamy bzzzprzewodowy router model :ASMAX AR 1004g
Power: "kreska a pod nia 3 kropki" 12v
Z góry dzięki

03.05.2010
11:09
[2]

Yoolek [ Pretorianin ]

Wina modemu. Zadzwoń do nich i opisz swój problem. Powinni ci zamienić.

03.05.2010
11:30
smile
[3]

Johny1335 [ Pretorianin ]

Yoolek
Sęk w tym że do nich dzwoniłem mówili żeby zresetować do ustawień fabrycznych tak oto zrobiłem i nic to nie pomogło

03.05.2010
11:47
[4]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Zapewne dobrze by było zaktualizować firmware modemu. Jednak samemu pewnie zrobić tego nie możesz, żeby nie złamać jakiegoś punktu regulaminu. Najlepiej przedzwoń do nich jeszcze raz i złóż reklamacje. Może wymienią Ci modem na inny.

03.05.2010
12:54
smile
[5]

Johny1335 [ Pretorianin ]

Właśnie dzwoniłem kazali przetestować na innym urządzeniu mój ojciec ma netie i inny router więc sprawdzę na nim i jak będzie dobrze to będę reklamował dzięki za pomoc

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.