GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Telefon do 750zt dotykowy....

03.05.2010
09:59
[1]

djsebus87 [ Junior ]

Telefon do 750zt dotykowy....

Witam.
Interesuje mnie telefon dotykowy do 750zt
Głównie zależy mi na oglądaniu filmów słuchania muzyki i pisania smsow w pracy ;p . Nie ukrywam ze bateria tez musi być dobra.. Proszę o pomoc z wybraniem telefonu:D Z góry dzięki ;))

03.05.2010
10:34
[2]

Alien.pl [ Generaďż˝ ]

Do oglądania filmów to raczej szukaj fona z dobra bateria. Pełnometrażowy 2 godzinny film, z mojej avili wysysa 50-60% baterii. A tak naprawdę to fon robi jako pendriv, który podłączam do lapka i TV i na tym oglądam dopiero filmy.
Filmy owszem da się na tym oglądać, ale raczej jakiś odlotowy komfort to nie jest.

03.05.2010
10:42
[3]

BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]

Pisanie sms-ow na dotykowym? Oczywiście da się ale są wygodniejsze sposoby choć sam posiadam HTC Magic i nie narzekam.

03.05.2010
10:54
[4]

Alien.pl [ Generaďż˝ ]

To znaczy mi sie wydaje tak ja pisze pierwszy lepszy fon z brzegu, w wersji miusck i WIFI na pokładzie, a jak chce słuchać muzy do niego karta pamięci 8GB i niech robi jako pendriv. Jest to o tyle wygodne że fon zawsze masz przy sobie. ktoś ma fajny film to kopiujesz na fona i tyle, a oglądasz sobie w domciu na TV.

03.05.2010
11:06
[5]

el.kocyk [ Senator ]

ja kupilem uzywke iphona 3g w komisje za 750 wlasnie
powiem tak, gdyby nie cydia to bym sprzedal, tak przynajmniej moglem doinstalowac potrzebne wg mnie rzeczy

ogolnie samego iphona bym nie chcial, z cydia to juz inna sprawa, ale pewno sa lepsze

03.05.2010
11:06
[6]

Yoolek [ Pretorianin ]

Alien.pl - napisz to po polsku, bo nie mam pojęcia o czym ty w ogóle piszesz.

Co do telefonu - w tym przedziale dostaniesz spokojnie Nokie 5800. Dotykowy, ma wifi, odtwarzacz i głośnik też całkiem dobry, bo to w końcu XM. Nie wiem jak bateria.

03.05.2010
11:27
[7]

Grooby_BCN [ Konsul ]

Samsung I-5700 Spica z Androidem. Duży ekran dotykowy, odtwarza filmy divx bez konieczności konwertowania. I mnóstwo aplikacji w Android Market. dostaniesz go już poniżej 600 zł na alledrogo (nawet nowego).

5800 jest prawie dwa razy tańsza, więc sam oceń czy może konkurować z tym telefonem.

03.05.2010
20:32
[8]

djsebus87 [ Junior ]

A co myslicie o htc hd ??

03.05.2010
21:03
smile
[9]

CeZaR [ Pretorianin ]

Samsung Galaxy Spica , dobry dotykowiec z andkiem , pisz co chcesz wiedzieć , a napisze :D

03.05.2010
22:12
smile
[10]

Penetrator [ Generaďż˝ ]

Samsung Galaxy

03.05.2010
22:55
[11]

djsebus87 [ Junior ]

W sklepie powiedzieli mi ze na androidem sa same platne mapy do gps i jak jest z grami na samsunga bo ponoc sa problemy z wgraniem...

04.05.2010
10:35
[12]

BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]

A to na symbiana Garmin-a za darmo rozdaja? albo na Windows Mobile za darmo Auto Mape rozdaja? nie wiem jak z wgrywaniem gier na samsunga ale na Magic to poprostu wrzucasz aplikacje na karte i instalujesz albo odpalasz z poziomu telefonu Android Market pobierasz aplikacje i automatycznie zostanie ona zainstalowana.

04.05.2010
13:31
[13]

Grooby_BCN [ Konsul ]

djsebus87 polecam temat:

04.05.2010
14:35
[14]

CeZaR [ Pretorianin ]

Gry , Programy banalnie się wgrywa , Spodziewałem się problemów , a tu taki sam banał jak na symbianie , i jeszcze szybciej to się odbywa niż na symbianie i tak intuicyjnie.Po za tym mnóstwo gier i programów i różnego stuffu możesz sciągnąć z Android Market za free ;p . Ewentualnie możesz wgrać pierdoły na karte i z jakiegoś menedżera odpalić :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.