venom9090 [ Legionista ]
POMOCY
Mam takie pytanie dlaczego nie mogę pobierać duzych plików z internetu np 70 MB? Sytuacj wygląda następująco: pobieram dany plik, który ma 70 mb, 5 procent pobierze a potem się zatnie i nie da rady dalej... od dwóch tygodni tak mam;/ co mogę z tym zrobić?
mirencjum [ operator kursora ]
Trudno wyczuć. Przez przeglądarkę FF, IE też blokuje?
Ściągnij program z tej strony:
Uruchom i wybierz opcję"scan and save". Zapisze się log, który wklej w okienko na tej stronie:
i naciśnij analiza. Wartości które będą miały X, zaznacz w tym programiku który Ci wygenerował ten log i naciśnij Fix.
venom9090 [ Legionista ]
tak przez FF i IE blokuje, na razie zrobię to co napisałeś
venom9090 [ Legionista ]
oprócz krzyżyków mam także pytajniki to Z nimi też coś zrobić?
mirencjum [ operator kursora ]
Co oznaczają poszczególne ikony:
- Zielony ptaszek – Dany wpis jest ok.
- Znak zapytania – Oznacza że wpis jest nieznany dla tej strony, jeżeli kojarzymy ten wpis to zostawiamy go w spokoju.
- Żółty iks – Wpis, który możemy usunąć, ale nie jest to konieczne.
- Czerwony iks – Wpisy, które program uznał za niebezpieczne i wymagające usunięcia. Nie zawsze program ma rację i gdy log wydaje nam się znajomy lub wiemy, że nam nie szkodzi lepiej go zostawić.
Jeżeli nie jesteśmy pewni co do wpisów to zawsze możemy poprosić o pomoc na jakimś forum komputerowym. Ja akurat nie znam się dokładnie na logach, ale są strony, gdzie tym się zajmują.