kubazek [ Konsul ]
Pytanie o Bioshock
Witam na forum Gola napewno sa jacys wielcy fani Bioshocka i mam pytanie slyszeliscie moze o projekcie Bioshock na Pixel shader 2.0 jak tak to mam pytanie drugie xD ten patch ja jakich kartach pozwala grac ??? tylko na readon 800 czy tez na gferoce z seri fx???
Edit@
Przegladajac ta strone zauwazylem ze moja karta czyli fx 5500 powina pocisnac ten mod jak myslicie ile fps pociognie od 20-30????
Strona
kubazek [ Konsul ]
up
kubazek [ Konsul ]
up
kubazek [ Konsul ]
up omg odpowiedzcie
kubazek [ Konsul ]
UP:////
Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]
Przestań UP-ować widocznie poczekaj do południa, a nie ciągle UP, czekanie jest cnotą więc
poczekaj trochę...
kubazek [ Konsul ]
ale mnie to juz wkurza nie wiem czy kupic bioshocka chcialbym se pograc a tak przy okazji mozeci mi daac linka do sciognieca najnowszego moda do bioshocka z tym pixel 2.0??
ŁuQciu5253 [ Konsul ]
Najpierw Naucz się pisać i używać Polskich Znaków
kubazek [ Konsul ]
UP :P
kubazek [ Konsul ]
Ostatni raz upam