GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie o Bioshock

03.05.2010
08:14
[1]

kubazek [ Konsul ]

Pytanie o Bioshock

Witam na forum Gola napewno sa jacys wielcy fani Bioshocka i mam pytanie slyszeliscie moze o projekcie Bioshock na Pixel shader 2.0 jak tak to mam pytanie drugie xD ten patch ja jakich kartach pozwala grac ??? tylko na readon 800 czy tez na gferoce z seri fx???

Edit@
Przegladajac ta strone zauwazylem ze moja karta czyli fx 5500 powina pocisnac ten mod jak myslicie ile fps pociognie od 20-30????

Strona

03.05.2010
08:28
[2]

kubazek [ Konsul ]

up

03.05.2010
08:46
[3]

kubazek [ Konsul ]

up

03.05.2010
09:10
[4]

kubazek [ Konsul ]

up omg odpowiedzcie

03.05.2010
10:43
[5]

kubazek [ Konsul ]

UP:////

03.05.2010
10:47
[6]

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]

Przestań UP-ować widocznie poczekaj do południa, a nie ciągle UP, czekanie jest cnotą więc
poczekaj trochę...

03.05.2010
10:53
[7]

kubazek [ Konsul ]

ale mnie to juz wkurza nie wiem czy kupic bioshocka chcialbym se pograc a tak przy okazji mozeci mi daac linka do sciognieca najnowszego moda do bioshocka z tym pixel 2.0??

03.05.2010
11:13
[8]

ŁuQciu5253 [ Konsul ]

Najpierw Naucz się pisać i używać Polskich Znaków

03.05.2010
12:58
[9]

kubazek [ Konsul ]

UP :P

03.05.2010
14:17
[10]

kubazek [ Konsul ]

Ostatni raz upam

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.