GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szybkie pytanie - Vader

03.05.2010
07:36
[1]

Infectious Drakon [ Time to feast! ]

Szybkie pytanie - Vader

Jaka najlepsza płyta wg. Was?

03.05.2010
07:43
[2]

Mortan [ ]

De profundis + specjalne wyroznienie dla Ultimate Incantation za Finale Massacre

03.05.2010
19:20
[3]

mefsybil [ Legend ]

Wg. mnie najlepsze jest Impressions In Blood.


Zaraz potem The Ultimate Incantation
Wejście <333333333333333333

No i wiadomo "De Profundis", "Black to the Blind", a następne płyty to ciągle to samo rżnięcie bez żadnych szczególnych zmian, ale ta nowa płyta też solidna, ale już nawet sami sobie riffy kradną.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.