Infectious Drakon [ Time to feast! ]
Szybkie pytanie - Vader
Jaka najlepsza płyta wg. Was?
Mortan [ ]
De profundis + specjalne wyroznienie dla Ultimate Incantation za Finale Massacre
mefsybil [ Legend ]
Wg. mnie najlepsze jest Impressions In Blood.
Zaraz potem The Ultimate Incantation
Wejście <333333333333333333
No i wiadomo "De Profundis", "Black to the Blind", a następne płyty to ciągle to samo rżnięcie bez żadnych szczególnych zmian, ale ta nowa płyta też solidna, ale już nawet sami sobie riffy kradną.