GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Splinter cell conviction ubi se jaja robi?

03.05.2010
02:16
[1]

Filip550 [ Hunt3r ]

Splinter cell conviction ubi se jaja robi?

no dobra mam SSC gra mogla byc naprawde dobra bo gamepaly jest a raczej bybly swietny

no ale...jak grac gdy na moim sprzecie
i5 750
ati 5870
4gb ram ddr3 2000mhz

gra chodzi tragicznie jak na taki sinlnik

20-60fpsow

no dobra kampane dalo sie jakos grac, dodam tez ze kampania jest strasznie krotka na normalu 4h

coop? nie da sie grac

coop ma locka na 30fspow i czesto bardzo czesto spada do 20 co jest nie grywalne dla mnie

i zeby pograc w coopa to trzeba miec szczescie bo co chwile sa problemy z polaczniem DMR

Moja rada

nie kupujcie tego gniota

ubi se jaja robi

zeby wydac gre z taka grafika ktora ma wikesze wymagania od crysisa

coopa ktory jest nie grywalny z powodu fpsow ( widac ze sie bardzo postarali z optymilzacja bo na xboxie jest dokladnie tak samo na split screenie wiec oni postanowili to olac i tak samo dac na pc)

i na dodatek problemy z polaczeniem

03.05.2010
03:32
[2]

remekra [ Horonrzy ]

Próbowałeś ściągać sterowniki 10.4a Preview?



Splinter Cell Conviction - Resolves performance stuttering issues when using a Windows 7 / Windows Vista / Windows XP based system with an:

ATI Radeon HD 2xxx Series of products
ATI Radeon HD 3xxx Series of products
ATI Radeon HD 4xxx Series of products
ATI Radeon HD 5xxx Series of products

03.05.2010
03:33
[3]

Filip550 [ Hunt3r ]

tak mam te sterowniki zainstalowane

hmm daly moze 2 fpsy?

poczytaj w niece nie tylko ja tak mam kazdy tak ma

ta gra jest nie dokonczona i tyle

co oni nie testowali tej gry zanim ja wydali?

na nowym gforcie 480 ta gra nawet laguje ;x

03.05.2010
04:34
[4]

tosiek2142 [ Black Dog ]

Mnie też wymagania wnewrwiają.

Właśnie skończyłem kampanie i coopa. Kampania działała jako tako ale coop to już masakra. Nie wiem co to za silnik ale ubi już przesadza. Przecież ta gra i tak nie jest najpiękniejsza a w niektórych przypadkach działa gorzej od Crysisa

03.05.2010
07:56
[5]

marcus alex fenix [ Olinek Okraglinek ]

Plus dla konsol:
na nich nie ma takich problemów :)
Ubisoft mógł sobie pójść na skróty i źle zoptymalizował grę ....

03.05.2010
09:09
[6]

Thrall Uther [ Rdzenny POZnaniak ]

Plus dla konsol:
na nich nie ma takich problemów :)


Od razu widać, że fanboy, bo nawet pierwszego posta nie przeczytał: widac ze sie bardzo postarali z optymilzacja bo na xboxie jest dokladnie tak samo na split screenie :]

03.05.2010
11:48
[7]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Owszem, optymalizacja tej gry na PC to istna tragedia. Gram na najniższych detalach i gra wygląda dość paskudnie, a na moim HD3850 nie da rady grać (w porywach 15-17fps).

03.05.2010
11:54
smile
[8]

bezlerg66 [ Senator ]

Filip is back?

spoiler start
I jak zwykle zachowuję się głupek.
spoiler stop

03.05.2010
12:09
[9]

QrKo_ [ ]

Tak sie skupili na DRMie ze az crack na multiplayera wyszedl :)
Kocham takie zagrania antypirackie, przeskoczyli chyba akcje z FEARem 2.

03.05.2010
12:18
[10]

preDratronIX [ Generau ]

Filip chciałeś się pochwalić jaki to ty masz "wyjebany" komputer i bogatych rodziców? I że masz HD 5870 i GTX 480, i jeszcze narzekasz, że gra chodzi Ci pomiędzy 20/60 FPSów? Zmniejsz detale w takim razie.

P.S Hrabstwo powinno mieć >100FPS najlepiej, nie?

03.05.2010
12:18
[11]

marcus alex fenix [ Olinek Okraglinek ]

A co ja ku*** mówię Thrall Uther ?!
Ja jeszcze nie widziałem gry na konsolę (czy to PS2, czy Xbox, czy PS3 czy Xbox 360 )
która byłaby źle zoptymalizowana, bo nie ma chyba czegoś takiego jak optymalizacja na konsolę (no chyba, iż uważasz że Xbox 360 premium różni się np. od elite tym, że ma lepsze bebechy)Po prostu na konsole optymalizacja nie jest tak ważna bo gra albo na niej pójdzie albo nie. I mi nie wmawiaj , że jestem fanboyem ...

03.05.2010
12:29
[12]

raziel88ck [ Legend ]

Jak to, a nfs undercover?

03.05.2010
12:30
[13]

Kerth [ Forumowy Pirat ]

Hm? Mi na moim 8800GT gra chodzi wyśmienicie na maksymalnych detalach. Nie dostrzegam tej spapranej optymalizacji. Gorzej hasa mi np. AC2.

03.05.2010
12:35
[14]

Thrall Uther [ Rdzenny POZnaniak ]

A co ja ku*** mówię Thrall Uther ?!
Ja jeszcze nie widziałem gry na konsolę (czy to PS2, czy Xbox, czy PS3 czy Xbox 360 )
która byłaby źle zoptymalizowana, bo nie ma chyba czegoś takiego jak optymalizacja na konsolę (no chyba, iż uważasz że Xbox 360 premium różni się np. od elite tym, że ma lepsze bebechy)Po prostu na konsole optymalizacja nie jest tak ważna bo gra albo na niej pójdzie albo nie. I mi nie wmawiaj , że jestem fanboyem ...


Po tym co piszesz widać, że jesteś :] Przecież kolega w pierwszym poście napisał, że na x360 coop też słabo chodzi, a ty nawet pierwszego posta nie przeczytałeś i już napisałeś, że na konsolach chodzi super, chociaż zapewne nie grałeś w coopa tej gry, na żadnej konsoli.

03.05.2010
12:50
[15]

marcus alex fenix [ Olinek Okraglinek ]

Myślałem, że się domyślisz-grałem z kolegą na coopie, gra chodziła płynnie bez zarzutów ...
Nie mówię tego czego nie jestem pewien.

03.05.2010
12:55
[16]

Kerth [ Forumowy Pirat ]

marcus alex fenix -> Nie mówię tego czego nie jestem pewien.

A jednak, skoro uważasz, że gry na konsole się nie optymalizuje.

03.05.2010
12:55
[17]

HoMeR [ Man with dragonov ]

Naprawdę z tą grą są takie problemy ? chciałem kupić, doradźcie a może to problem z tymi pierwszymi wersjami ? czekać na patcha ?

03.05.2010
12:57
[18]

Kerth [ Forumowy Pirat ]

HoMeR -> Ja gram póki co tylko w singla, ale nie mam ani problemów z optymalizacją, ani z samą grą - bardzo mi się podoba :)

03.05.2010
13:00
[19]

marcus alex fenix [ Olinek Okraglinek ]

... Ja nie mogę chodzi mi o to że jestem pewien tego, iż gra Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction jest dobrze zoptymalizowana na konosle Playstation 3 oraz Xbox 360 i chodzi na nich bez zarzutu nawet w trybie kooperacji . Rozumiesz czy nie ?

03.05.2010
13:00
[20]

Filip550 [ Hunt3r ]

preDratronIX

nie nie chailem sie pochwalic nie mam 480 ale widzialem gameplaya na tej karcie

zmnijeszyc detale ? wtedy fpsow jest dokladnie tylko samo 0 roznicy

a chodzi mi oto za gra ma niby malutkie wymagania miala pojsc na kazdym kompie prawie a tutaj co?

03.05.2010
13:00
smile
[21]

Johny1335 [ Pretorianin ]

Ja mam GeForce 9600HD 4 GB Ramu Xp'eka (wiem czyta tylko 3.25) Core 2 Duo 3Ghz i mi śmiga na maks detalach tylko w coopie mi źle chodzi (Tak 20-25fps) dlatego zmniejszam na low detale i grzeje 30 40 fps

03.05.2010
13:07
smile
[22]

Filip550 [ Hunt3r ]

Homer nie kupuj gry bo nie warto

spoiler start
scagnij pirata
spoiler stop

03.05.2010
13:10
[23]

Kerth [ Forumowy Pirat ]

marcus alex fenix ->

bo nie ma chyba czegoś takiego jak optymalizacja na konsolę(...)
Nie mówię tego czego nie jestem pewien.


Ja rozumiem, za to Ty chyba nie nadążasz. Ale nie będę się czepiał:P

Filip550 -> Problem leży prawdopodobnie u Ciebie, skoro na moim, dużo słabszym sprzęcie gra chodzi bez problemów. Może gra ma problemy z twoim radeonem. (niedopracowany pod ATI silnik bądź sterowniki)

03.05.2010
13:55
[24]

napster92 [ Why so serious?! ]

Na tym samym sprzęcie, tylko że HD5770 mam także stałe 30 FPSów. FullHD, 8xAA, 16xAnizo i wszystko High, także coś jest nie tak u Ciebie, skoro moja 2x słabsza karta daje takie same osiągi.

03.05.2010
14:27
smile
[25]

marcus alex fenix [ Olinek Okraglinek ]

Kerth <---to ''chyba'' to była w moim poście ironia, czyli powiedzenie czegoś choć jest inaczej, np. gra ma brzydką grafikę, a ja mówię: '' o jaka piękna grafika'' :D
Mam nadzieję że wyjaśniłem nieporozumienie :)

03.05.2010
14:36
[26]

preDratronIX [ Generau ]

Johny - nie ma 9600HD. Jest 9600GT

03.05.2010
14:37
[27]

bezlerg66 [ Senator ]

HoMeR- nie słuchaj tego głąba, tym bardziej pirata. Gra godna polecenia. Bardzo ciekawa i wciągająca fabuła, super grafika i wiele więcej. A Filip mówi wyłącznie o grze że jest głupia, bo mu ledwo chodzi.

spoiler start
Fanboy grafiki...
spoiler stop

03.05.2010
18:38
[28]

Filip550 [ Hunt3r ]

bezlerg glabie czytales 1 posta?

gra jest wedlug mnie bardzo dobra ale nie doprawcowana i robiona na szybkiego

co grafika ma tego? fanboy grafiki? ty czasem mozgu uzywasz?

poraz 100 prosze cie zebys nie pisal w moich tematch

spoiler start
dziekuje
spoiler stop


i tak btw

ja piratem?


up
bezlerg a prosilem

i chodzilo mi bardziej o to ze niby sie chwaili ze gra pojdzie na kazdym kompie a tutaj trzeba miec jakiegos ultra kompa zeby zagrac

03.05.2010
18:42
smile
[29]

moszeusz [ Tlenu! ]

gra Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction jest dobrze zoptymalizowana na konosle Playstation 3 oraz Xbox 360

Szkoda tylko, że ta gra nie wyszła na PS3 :)

03.05.2010
18:44
[30]

bezlerg66 [ Senator ]

Filip- w [1] widzę głównie paplanie o FPSie i grafice. Jedyna wspominka o fabule to czas.

Jak już chcesz naprawdę kogoś zniechęcać do kupna, to daj jakieś większe powody.

nie kupujcie tego gniota

ubi se jaja robi

zeby wydac gre z taka grafika ktora ma wikesze wymagania od crysisa


To świadczy nieco o twojej fanboyowości grafiki.

ja piratem?


Zmuszając innych do piractwa, też jesteś w pół piratem. A podając konto steam nie usprawiedliwisz się.

03.05.2010
18:44
[31]

Irracjonalny Amisz [ Generaďż˝ ]

zalosny ubi soft :)

03.05.2010
18:51
smile
[32]

marcus alex fenix [ Olinek Okraglinek ]

moszeusz<--- FAIL, racja :) dobra ale już po mnie nie jedźcie, ok? To przez to że wkręciłem się w wir dyskusji :D
EDIT: trzeba przyznać że Ubisoft ołał graczy, szczczególnie PCtowców ...

03.05.2010
18:54
smile
[33]

moszeusz [ Tlenu! ]

Po nikim nie jeżdżę, to było tylko małe sprostowanie odnoście Twojej wypowiedzi.

04.05.2010
07:08
[34]

preDratronIX [ Generau ]

Filip - opłaca Ci się ściągać gry ze Steam? Imho lepiej kupić wersję box.

04.05.2010
08:08
[35]

Kravas [ Niepokonan ]

Gra faktycznie chodzi słabo.
Na sprzęcie z sygnaturki mam średnio 35fpsów, niezależnie od ustawionych detali.
Podobno na razie nie ma obsługi SLI, ma zostać wprowadzona dopiero w następnym patchu.

04.05.2010
13:52
[36]

Filip550 [ Hunt3r ]

[34]preDratronIX

tak bardzo mi sie oplaca bo wikszsc z tych gier mam 75% off z promocji steam, allegro itd...

np za takiego coda6 dalem 50zl na allegro
dirt 2 za free z garfika byl
killing floor 15zl prmocja steam
left 4 dead 2 60zl w dniu premiery z amazon.co.uk

jak sie wie gdzie kupowac bardzo sie oplaca :)

klucze na stemie sa tansze od wersji pudelkowych

z nowsych geir metro 2033 klucz steam kosztuje 50zl
klucze do just cause 2 42zl

04.05.2010
14:16
[37]

fajny Książę [ Capo ]

Gramy przypadkiem w inna gre? U mnie Conviction chodzi bardzo dobrze. Wylaczylem antyaliasing, okluzje otoczenia oraz synchronizacje pionowa, zas reszta na maksymalnych ustawieniach i wszystko chodzi bardzo plynnie. Nie wiem na co tak narzekacie. Moze macie zasyfione systemy?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.