GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

PHP SDK do facebooka

02.05.2010
23:38
[1]

super game fan [ Generaďż˝ ]

PHP SDK do facebooka

Pilnie potrzebuję najnowszego SDK do facebooka. Z niewiadomych przyczyn link na ich stronie nie działa. Gdyby ktoś miał to na dysku i mógł wysłać, byłbym bardzo wdzięczny.

02.05.2010
23:43
[2]

DeSade [ Prefekt ]

tutaj:



w ogóle strona posypała się po F8, polecam :)

03.05.2010
00:36
[3]

super game fan [ Generaďż˝ ]

O ile mi wiadomo, to jest Graph API, a nie SDK do tworzenia aplikacji.

O co chodzi z F8?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.