GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak przygotować rower?

02.05.2010
23:21
smile
[1]

k42a_ [ The Blues ]

Jak przygotować rower?

W związku z tym, że już naprawdę zrobiło się ciepło postanowiłem wyciągnąć z piwnicy rower. Nie był używany przez dobra 6/7 miesięcy więc możecie się domyślać w jakim jest stanie. I tu pytanie do was - jak go przygotować do jazdy oprócz napompowania opon?

02.05.2010
23:22
smile
[2]

mefsybil [ Legend ]

Wyprostuj kierownicę i posprawdzaj hamulce. Ja kiedyś nie zrobiłem ani tego, ani tego.

02.05.2010
23:24
[3]

Rollnikstones [ Pretorianin ]

To zależy jak wolisz.Może być słodko-kwaśny,albo w postaci pieczeni lub smażony.Możesz też zagotować rosół na nim zamiast kurczaka,ale uprzedzam,że duży garnek będzie potrzebny

02.05.2010
23:24
[4]

Bac02 [ StreetRider ]

nasmarować łańcuch, zobaczyć czy hamulce działają, jak nie to zrobić, zobaczyć czy przerzutki działają, jak coś nie tak to wyregulować, przetrzeć z kurzu i ewentualnego brudu

03.05.2010
08:50
[5]

mirencjum [ operator kursora ]

Poradnik rowerowy - regulacja przerzutki



© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.