GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co sądzicie o Kamilu...

02.05.2010
20:15
[1]

mati321123 [ Centurion ]

Co sądzicie o Kamilu...

scheicht i jego działalności? Jego poradnikach. Mają one jakiś sens. Czy tylko dzieci je oglądają? Jak czytałem komentarze Kamila na Helpbay to zrozumiałem że on myśli że robi wszystko najlepiej itp.

02.05.2010
20:19
smile
[2]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Kto to?

02.05.2010
20:19
[3]

ON Line [ 7 ]

Robi to co lubi. Niektore Jego poradniki naprawdę sie przydaja :)

02.05.2010
20:20
[4]

dekras52 [ Chor��y ]

[2] Kamil Szajs

02.05.2010
20:22
smile
[5]

Dell` s [ d-_-b ]

Niektóre poradniki się przydają ale w niektórych robi z siebie dziecko. Jak oglądałem niektóre poradniki to on wszystko robi za pomocą internetu. To może trochę wkurzać.

Jeremy Clarkson --- Wstyd nie znać takiej osoby. hehe ;p

03.05.2010
12:28
[6]

mati321123 [ Centurion ]

Może wypowie się ktoś jeszcze?

03.05.2010
12:29
smile
[7]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

[3]

03.05.2010
12:31
[8]

tosiek2142 [ Black Dog ]

Taki prawdziwy geek

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.