Ragnus [ thrash ]
Jak podłączyć xboxa do telewizora SZYBKA ODPOWIEDŹ!!!
Witam, mam telewizor CRT taki z dupą i xboxa i mam wejscie na chinche czerwony bialy i zolty a jest jeszcze zielony niebieski i drugi czerwony i jak ja mam to podlaczyc?! mam juz dzwiek ale obrazu nie ma, przejsciowek tez nie
Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]
To podłącz żółty, czerwony i biały. I przestaw z trybu HD na TV.
Ragnus [ thrash ]
nie mam nawet w telewizorze HD. nie wyświetla mi sie obraz.
Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]
Czy źle napisałem? Podłącz żółty chinch i na wtyczce, która idzie do Xboxa ustaw TV, z HDTV.
Darth Father [ Chicago Blackhawks ]
Wszystko jest w instrukcji...
budziakowski [ Generaďż˝ ]
Kabelki zolty (obraz), bialy i czerwony (dzwiek) podlaczasz do TV, a w kablu (przy wtyczce do konsoli masz przelacznik) przestawiasz z HD na TV. Jesli nadal nie masz obrazu, to znaczy ze konsola byla ustawiona na wyzsza rozdzielczosc, ktorej telewizor nie obsluguje. Wtedy musisz zresetowac ustawienia wideo. Nie pamietam dokladnie co sie robi, wiec poszukaj w googlach, ale zdaje mi sie, ze podczas wlaczania konsoli, musisz trzymac prawego triggera i chyba Y. Ale musisz sie upewnic. Po takim zabiegu konsola przestawi sie na najnizsza rozdzielczosc.
Ragnus [ thrash ]
Ok, dzięki za odpowiedź, właśnie skończyłem grać. Po prostu nie wyjaśniłeś się jasno, nie wiedzialem gdzie jest przełącznik, ponieważ pożyczyłem tego Xboxa na noc i wczesniej nie mialem kontaktu z podlaczaniem tej konsoli. Wielkie dzięki