
wlodzix® [ Trup w windzie ]
EA problem
Mam pewien problem mianowicie: loguję się na swoje konto w Battlefield Heroes, próbuję włączyć MOJE KONTO a tu mi wyskakuje "Error occurd:
„Bardzo nam przykro, ale operacja zakończyła się niepowodzeniem. Prosimy spróbować później!”
Też tak macie ?
Dodam, że nie mogę się również normalnie wylogować
battle man [ Crystal Skull ]
próbowałeś "odświeżyć" stronę miałem podobny problem i pomogło
wlodzix® [ Trup w windzie ]
battle => niestety kiszka.
No kurka...
Niech jakiś "wielogwiazdkowiec" pomoże.
wlodzix® [ Trup w windzie ]
UP
do tej pory ten błąd wyskakuję. Niech ktoś pomoże, może ktoś miał ten problem.
EDIT
Poohatch -> ale już ci działa ? Ile przeczekać ?
Poohatch [ The Evil Candy ]
Mam to samo. Trzeba po prostu przeczekać.
adrem [ Mroczny Rycerz ]
mówiąc o twoim koncie, masz na myśli profil czy co?
wlodzix® [ Trup w windzie ]
Loguję się na stronie EA na swoje konto w grze Battlefield Heroes. Próbuję włączyć MOJE KONTO a tu błąd.
adrem [ Mroczny Rycerz ]
a nie możesz tego zrobić bezpośrednio ze strony bfh? ;o
wlodzix® [ Trup w windzie ]
Ale tylko logując się na EA mogę zmienić narodowość.

wlodzix® [ Trup w windzie ]
No kurka mać nadal nie mogę wejść w MOJE KONTO. Co jest z tym EA ?!
Niech ktoś spróbuje się na swoje konto gry od EA zalogować i niech napiszę czy może wejść w MOJE KONTO.
prick [ Gundam Meister ]
Zalogowałem się bez problemu, ale gdy wchodzę w "moje konto" to wyskakuje mi to samo, co i tobie.

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
Już kilka dni próbuję, i nie mogę wejść w moje konto, mogę się bez problemu zalogować/wylogować, EA coś spaprało.

wlodzix® [ Trup w windzie ]
Co z tym zrobić ? Niech ktoś zgłosi to.
Jeden gościu już trzeci tydzień nie może wejść w edycję swojego konta :/
To są jakieś jaja