GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

EA problem

02.05.2010
17:55
smile
[1]

wlodzix® [ Trup w windzie ]

EA problem



Mam pewien problem mianowicie: loguję się na swoje konto w Battlefield Heroes, próbuję włączyć MOJE KONTO a tu mi wyskakuje "Error occurd:

„Bardzo nam przykro, ale operacja zakończyła się niepowodzeniem. Prosimy spróbować później!”

Też tak macie ?

Dodam, że nie mogę się również normalnie wylogować

02.05.2010
18:27
[2]

battle man [ Crystal Skull ]

próbowałeś "odświeżyć" stronę miałem podobny problem i pomogło

02.05.2010
18:53
[3]

wlodzix® [ Trup w windzie ]

battle => niestety kiszka.

No kurka...

Niech jakiś "wielogwiazdkowiec" pomoże.

03.05.2010
09:42
[4]

wlodzix® [ Trup w windzie ]

UP

do tej pory ten błąd wyskakuję. Niech ktoś pomoże, może ktoś miał ten problem.

EDIT

Poohatch -> ale już ci działa ? Ile przeczekać ?

03.05.2010
09:45
[5]

Poohatch [ The Evil Candy ]

Mam to samo. Trzeba po prostu przeczekać.

03.05.2010
09:55
[6]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

mówiąc o twoim koncie, masz na myśli profil czy co?

03.05.2010
10:12
[7]

wlodzix® [ Trup w windzie ]

Loguję się na stronie EA na swoje konto w grze Battlefield Heroes. Próbuję włączyć MOJE KONTO a tu błąd.

03.05.2010
10:19
[8]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

a nie możesz tego zrobić bezpośrednio ze strony bfh? ;o

03.05.2010
10:30
[9]

wlodzix® [ Trup w windzie ]

Ale tylko logując się na EA mogę zmienić narodowość.

03.05.2010
20:02
smile
[10]

wlodzix® [ Trup w windzie ]

No kurka mać nadal nie mogę wejść w MOJE KONTO. Co jest z tym EA ?!

Niech ktoś spróbuje się na swoje konto gry od EA zalogować i niech napiszę czy może wejść w MOJE KONTO.

03.05.2010
20:10
[11]

prick [ Gundam Meister ]

Zalogowałem się bez problemu, ale gdy wchodzę w "moje konto" to wyskakuje mi to samo, co i tobie.

03.05.2010
20:52
smile
[12]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

Już kilka dni próbuję, i nie mogę wejść w moje konto, mogę się bez problemu zalogować/wylogować, EA coś spaprało.

04.05.2010
19:18
smile
[13]

wlodzix® [ Trup w windzie ]

Co z tym zrobić ? Niech ktoś zgłosi to.

Jeden gościu już trzeci tydzień nie może wejść w edycję swojego konta :/

To są jakieś jaja

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.