GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Alan Wake vs Red Dead Redemption

02.05.2010
17:12
[1]

Ski_drow [ Konsul ]

Alan Wake vs Red Dead Redemption

Witam niedługo premiera obydwóch gier chce sobie zamówić pre order ale ciągle mam dylemat która gra będzie lepsza jak myślicie ?

02.05.2010
17:13
[2]

gracz12301 [ Senator ]

Standard-jeśli wolisz horrory to bierz Alana Wakea a jeśli westernowe GTA albo w ogóle gry TPP w stylu Gta to RDR.

02.05.2010
17:14
[3]

$erek47 [ Veteran Gear ]

Ja na pewno wcześniej zakupię Red Dead Redemption

02.05.2010
17:24
[4]

Scortch [ Light ]

RDR - jeśli poprawili największą bolączkę GTAIV (czytaj: wszechobecną nudę), to będzie to istne dzieło sztuki. Alan pewnie będzie spoko, ale to nie ten kaliber ;)

02.05.2010
17:24
[5]

bisfhcrew [ Bis ]

Ja Alana.. RDR, ten klimat średnio mi odpowiada.

02.05.2010
17:33
[6]

Ski_drow [ Konsul ]

[5] No własnie ja tez srednio lubie te klimaty ale lubie swobode i dlatego mam dylemat bo Alan Wake tez ma ponoć open world.

02.05.2010
17:37
[7]

$erek47 [ Veteran Gear ]

Właściwie to westerny też mnie nie kręcą, ale RDR zapowiada się znakomicie.

02.05.2010
17:40
[8]

oskarxdd [ Generaďż˝ ]

To poczekaj az moze obie wyjda? Ja bym wzial Alana, ale Red tez niezle sie zapowiada, do tego multiplejer ;) no ale nie wiadomo jak wyjdzie, czy bedzie nudny jak gta 4 jak ktos wyzej pisał czy nie.

02.05.2010
17:49
[9]

Poohatch [ The Evil Candy ]

Mnie obie gry tak samo interesują. Na początku byłem pewien, że kupię RDR, ale po wszystkich zapowiedziach i gameplay`ach Alana Wake`a mocno się waham. Poczekaj lepiej na recenzje i filmiki Gramy! z obu tych gier.

02.05.2010
17:58
[10]

diman00 [ not yet rated ]

Alana definitywnie!

02.05.2010
20:43
smile
[11]

Kreek [ Senator ]

bierz RDR

Alan to gra singlowa więc może poczekać, a w RDR jest jeszcze multi, więc lepiej zacząć grać od razu po premierze i potem kosić noobow niż na odwrót:P

02.05.2010
20:44
[12]

oskarxdd [ Generaďż˝ ]

To nie jest rockstar od gta...

02.05.2010
21:58
[13]

aiMa [ Konsul ]

a niby jaki jest inny ? xD

02.05.2010
22:43
[14]

hellgate82 [ maruda ]

chodzi mu chyba o Rockstar North, i te inne ich oddziały (np ci australijczycy co robią LA Noire).

a tak odnośnie pytania to oczywiście że RDR., te wszystkie horrory to straszne niewypały ostatnio.

02.05.2010
22:43
[15]

matmafan [ Alexander Degtyarev ]

Pewnie że RDR.

03.05.2010
00:38
[16]

MacMus [ Konsul ]

RDR = nuda ala GTA. Jeżeli lubisz jeździć przed siebie/biegac po 15 min od checkpointa do checkpointa to smiało.
Alan = ciągle coś się dzieję, gra była tworzona przez 5 lat, więc każda chwila wypełniona jest treścią/akcja/MOMENTAMI.

AW to będzie gra jak przejażdżka kolejką po wesołym miasteczku :DDD, a RDR jak takie wielkie nadmuchane koło młyńskie czyt: wolno idzie, niby chcesz się dostać na górę, ale i tak okażuje się, że to czeeeeeeeekanie nie było tego warte, a już druga połowa to całkowita nuuuda

03.05.2010
00:46
[17]

s1ntex [ Senator ]

Panie i Panowie - Super MacMus już grał w RDR i AW!

03.05.2010
00:54
smile
[18]

Mr P [ Konsul ]

gra była tworzona przez 5 lat, więc każda chwila wypełniona jest treścią/akcja/MOMENTAMI

Prorok jakiś no i nie wiedziałem, że grę trzeba robić 5 lat aby ją "wypełnić"

03.05.2010
13:20
[19]

Marchello777 [ NINJA ]

Rea Dead Redemption ma Multi co wydłuża znacząco rozgrywkę.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.