GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Plotki o GTA

02.05.2010
16:52
[1]

raziel88ck [ Legend ]

Plotki o GTA

Wlasciwie odkad pamietam byly rozne plotki na temat serii Grand Theft Auto. Wiekszosc z nich byla nie prawdziwa. Ostatnio przy debiucie The Lost and Damned krazyly plotki, ze Niko, ktory sie czasem pojawial nic wymawial ani jednego slowa. Dzis przeszedlem ten dodatek i jednak przy kazdym spotkaniu z Niko slyszalem jego glos. Zastanawia mnie czy w wersji na Xbox 360 Niko rowniez mowil czy ktos puscil plotke, ktora byla jedynie falszem. Chyba nawet w redakcji pisali, ze Niko nie wypowiada zadnego slowa.

02.05.2010
16:55
[2]

Bajt [ Ariakan ]

Poprawka, Niko nie wymawia zadnego NOWEGO slowa. Wszystkie jego wypowiedzi sa wziete z podstawki, gdyz aktor podkladajacy mu glos nie zostal zatrudniony do dodatkow.

02.05.2010
16:56
[3]

raziel88ck [ Legend ]

No to by sie akurat zgadzalo.

02.05.2010
16:56
[4]

s1ntex [ Senator ]

Na pytanie czemu go nie zatrudnili - w dupie mu się poprzewracało i chciał za dużo pieniążków, no to dziękujęmy.

02.05.2010
16:58
smile
[5]

bezlerg66 [ Senator ]

A ja słyszałem, że za dwa lata wyjdzie GTA VI i akcja będzie się toczyć w Polsce :O

02.05.2010
17:19
[6]

$erek47 [ Veteran Gear ]

[5] Pewnie, ale najpierw musi wyjść GTA V

02.05.2010
17:21
smile
[7]

adam11$13 [ In Paradise City ]

O GTA V też były plotki.Coś że będzie rozgrywało się w ViceCity.

02.05.2010
17:27
[8]

AIDIDPl [ PC-towiec ]

GTA V ukaże się pewnie na zbliżających się targach E3. Niech się nie spieszą z tym projektem, niech go dopracują (graficznie, fabularnie i jakościowo, chociaż to w IV było akurat dobrze zrobione, gorzej z optymalizacją), jeżeli gra ma wyjść również na PC (trochę w to wątpię, Rockstar teraz ma jakieś problemy z nowymi grami na tę platformą, nawet Red Dead Redemption nie ma na PC ), to niech od razu przy projektowaniu gry biorą się za optymalizację, nie zależy mi żeby gra szybko wyszła, wolę żeby byłą dobra...

03.05.2010
14:31
smile
[9]

hbk18 [ Generaďż˝ ]

A ja bym nie chciał GTA V w Vice City bo jest za małe i nudne.

03.05.2010
14:36
[10]

PrzemaSek44 [ PrzemiNka44 ]

AIDIDPI-->> na poczatku GTA IV tez mialo nie wyjsc na PC,ale pozniej okazalo sie,ze potwierdzili i wyszlo w Grudniu:P tak samo pewnie bedzie z Red Dead Redemption.

03.05.2010
14:46
[11]

Pirat099 [ Vito Scaletti ]

hbk18 - Gdyby miało być w Vice City to wiadomo, że nie było by to to samo vice city, które znamy. Pewnie było by wielkość LC z IV i tylko niektóre miejsca przypominały by dawne VC.

Ja osobiście w tą plotke wątpie.

03.05.2010
14:48
[12]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

jeśli V będzie Vice City 2, to zejdę ze szczęścia.

03.05.2010
14:53
[13]

XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]

@hbk18: Liberty City w GTA 3 też było małe :P.

03.05.2010
14:54
[14]

miguel1995 [ Konsul ]

Gdyby było Vice City to pewnie zupełnie odmienione i większe tak samo jak liberty city w trójce też niby było liberty city a w 4 to zupełnie inaczej wygląda .

03.05.2010
14:57
smile
[15]

hbk18 [ Generaďż˝ ]

Może być Vice City ale klimaty San Andreas taka mieszanka.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.