Smerkulo [ Chor��y ]
PAD DO LAPTOPA
HEY JAK W TEMACIE POTSZEBUJE PADA DO LAPTOPA A DOKLADNIE DO GRY PES 2010 BYL BYM WDZIECZNY ZA JAKIES PROPOZYCJE DOBREGO PADA
BlackBolt [ Senator ]
Klawiaturę lepiej kup, bo w tej się chyba Caps Lock zaciął.

viesiek [ Deculture! ]
"POTSZEBUJE"
Że... co?
AIDIDPl [ PC-towiec ]
Słownika bardziej "potszebujesz" a nie pada..

WalyGator [ Pretorianin ]
przepadłeś xD
dranzer8 [ EXTERMINATE!!! ]
Najlepszy byłby pad od Xboxa 360, ale możesz też zastanowić się nad czymś tańszym jeśli nie masz wygórowanych wymagań...