GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

PAD DO LAPTOPA

02.05.2010
16:20
[1]

Smerkulo [ Chor��y ]

PAD DO LAPTOPA

HEY JAK W TEMACIE POTSZEBUJE PADA DO LAPTOPA A DOKLADNIE DO GRY PES 2010 BYL BYM WDZIECZNY ZA JAKIES PROPOZYCJE DOBREGO PADA

02.05.2010
16:21
[2]

BlackBolt [ Senator ]

Klawiaturę lepiej kup, bo w tej się chyba Caps Lock zaciął.

02.05.2010
16:41
smile
[3]

viesiek [ Deculture! ]

"POTSZEBUJE"

Że... co?

02.05.2010
16:42
[4]

AIDIDPl [ PC-towiec ]

Słownika bardziej "potszebujesz" a nie pada..

02.05.2010
16:43
smile
[5]

WalyGator [ Pretorianin ]

przepadłeś xD

02.05.2010
16:48
[6]

dranzer8 [ EXTERMINATE!!! ]

Najlepszy byłby pad od Xboxa 360, ale możesz też zastanowić się nad czymś tańszym jeśli nie masz wygórowanych wymagań...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.