GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Program do nadruków na płytę

02.05.2010
14:49
smile
[1]

gracz12301 [ Senator ]

Program do nadruków na płytę

Szukam programu za pomocą którego zrobić można "naklejkę"(tzn.zdjęcie,obrazek) i później nakleić to na moją płytę.Np.dajmy na to że mam na płytce jakieś freeware'owe gry i chce sobie na tą płytkę aby nie była taka "zwykła" zrobić jakiś nadruk,obrazek.Wiem że są takie programy,ale szukam takiego prostego i nieskomplikowanego w użyciu.Jeśli znacie takie programy to proszę o nazwy:D
Dzięki.

02.05.2010
14:50
smile
[2]

bezlerg66 [ Senator ]

Mały off

A po co nagrywać gry za free?

02.05.2010
14:51
[3]

Broken_Heart [ Konsul ]

Nero Cover Designer

EDIT:

[4] Ano właśnie to miałem na myśli.

02.05.2010
14:51
[4]

NeroTFP [ Senator ]

Jeżeli dobrze pamiętam, to chyba Nero miał taką opcję, ale mogę się mylić.

02.05.2010
14:52
[5]

gracz12301 [ Senator ]

A po co nagrywać gry za free?

To był tylko taki przykład.Nie mówie,że ja chcę te gry nagrać.Tak przykładowo napisałem aby było wiadomo o co chodzi:)

02.05.2010
15:09
[6]

gracz12301 [ Senator ]

Dzięki.Jeśli byłby jakiś mniejszy program to proszę o nazwę.

02.05.2010
15:15
[7]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

LightScribe? Ale to musi być specjalna płytka.

02.05.2010
15:27
smile
[8]

Axonn77 [ Warrior of Rock ]

Pamiętaj, że musisz mieć:
- płytę LightScribe,
- nagrywarkę, która będzie mogła to wypalić (będzie miała znaczek LS na szufladce),
- odpowiedni soft (LightScribe Template Labeler - powinien wystarczyć).

Sam proces wypalania jest prosty. Wkładasz płytkę odwrotnie do nagrywarki (nadrukiem na dół), włączasz program, wybierasz wzór i wypalasz. Pamiętaj, aby nie stosować jakichś skomplikowanych grafik z dużą ilością szczegółów, ale jakieś proste znaki.

Edit: Taki proces zajmuje około pół godziny przy dobrej jakości i czymś prostym.

02.05.2010
16:21
[9]

redan [ Wiking ]

"ashampoo burning studio" też ma możliwość tworzenia etykiet na płyty. ewentualnie zobacz jeszcze: Thyanté Cd Cover Creator albo prymitywny UnderCoverXP

02.05.2010
16:35
smile
[10]

gracz12301 [ Senator ]

Dzięki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.