GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zajebistość Blondynek

02.05.2010
13:44
smile
[1]

12jonasz [ Mister Kanister ]

Zajebistość Blondynek



Może i było, ale padłem :D

Blondynki najlepszymi istotami na Ziemiiiiii!!!!!!!!!!!!!1111

02.05.2010
13:52
smile
[2]

faner [ Druid Ewenement ]



To lepsze!

02.05.2010
13:53
[3]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

Stary to jeszcze nic. W Rzeszowie pod Tesco zepsuł się babce samochód. Zadzwoniła po koleżankę, żeby wzięła ją na hol. Wszytko było dobrze do pierwszego zakrętu ponieważ obie siedziały w pierwszy samochodzie to się nie mogło dobrze skończyć :D

02.05.2010
13:56
smile
[4]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]

Hahaha Rekin mnie zniszczył.

HR@BIA Fajnie to musiało wyglądać :D

02.05.2010
13:59
smile
[5]

Sezz [ Konsul ]

Blondynki najlepszymi istotami na Ziemiiiiii

Wiem, wiem, bo mam żonke blondynke: szefowa pracowni architektonicznej z pensja ok. 40 000 pln netto miesiecznie.

Blondynki sa zajebiste!

02.05.2010
14:06
smile
[6]

NeroTFP [ Senator ]

Kobita się nie zastanowiła.

02.05.2010
14:09
smile
[7]

Thrall Uther [ Rdzenny POZnaniak ]

Blondynki najlepszymi istotami na Ziemiiiiii

Wiem, wiem, bo mam żonke blondynke: szefowa pracowni architektonicznej z pensja ok. 40 000 pln netto miesiecznie.

Blondynki sa zajebiste!


Kurde, a ja zawsze myślałem, że ożenić się można dopiero po ukończeniu 18 lat...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.