
12jonasz [ Mister Kanister ]
Zajebistość Blondynek
Może i było, ale padłem :D
Blondynki najlepszymi istotami na Ziemiiiiii!!!!!!!!!!!!!1111

faner [ Druid Ewenement ]
To lepsze!
HR@BIA [ czynmy dobro ]
Stary to jeszcze nic. W Rzeszowie pod Tesco zepsuł się babce samochód. Zadzwoniła po koleżankę, żeby wzięła ją na hol. Wszytko było dobrze do pierwszego zakrętu ponieważ obie siedziały w pierwszy samochodzie to się nie mogło dobrze skończyć :D

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]
Hahaha Rekin mnie zniszczył.
HR@BIA Fajnie to musiało wyglądać :D

Sezz [ Konsul ]
Blondynki najlepszymi istotami na Ziemiiiiii
Wiem, wiem, bo mam żonke blondynke: szefowa pracowni architektonicznej z pensja ok. 40 000 pln netto miesiecznie.
Blondynki sa zajebiste!

NeroTFP [ Senator ]
Kobita się nie zastanowiła.

Thrall Uther [ Rdzenny POZnaniak ]
Blondynki najlepszymi istotami na Ziemiiiiii
Wiem, wiem, bo mam żonke blondynke: szefowa pracowni architektonicznej z pensja ok. 40 000 pln netto miesiecznie.
Blondynki sa zajebiste!
Kurde, a ja zawsze myślałem, że ożenić się można dopiero po ukończeniu 18 lat...