GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mecz w Ameryce a wiza.

02.05.2010
13:39
smile
[1]

Royal_Flush [ Generaďż˝ ]

Mecz w Ameryce a wiza.

Chciałbym se tak za jakieś parę lat uzbierać kasę i jechać na finał Stanley cup do USA:)

I co też muszę mieć wizę?
I czy jak ja chce tam jechać na jakieś parę dni to łatwo to dostać czy będzie trudno??

A do Kanady też są wizy??

spoiler start
Tak się pytam bo mi się już nie chce czytać tych streszczeń :/
spoiler stop

02.05.2010
13:48
[2]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

Nie ważne na ile musisz się starać o wizę tak samo jak wszyscy. Przecież właśnie o to w tym wszytkim chodzi... Niby jedziesz sobie turystycznie, a na prawdę zostajesz tyrać :D Biorą masę rzeczy pod uwagę. Zarobki, pracę, wykształcenie, rodzinę, szkołę. Nie jest łatwo dostać wizę. Chociaż kuzyn starał się podczas studiów i dostał właśnie na rok. Siedział tam 5 lat i teraz nie ma bata zeby go puścili. Jego mama starała się kiedy on jeszcze był legalnie i dostała na 10 lat :E Tylko oni wtedy strasznie kombinowali. Wyszło na to, że są z wyższej warstwy społecznej hehe I się udało.

02.05.2010
13:54
[3]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Do Kanady nie ma wiz.

To wszystko zależy od humoru konsula, idziesz i próbujesz. Nie uda się trudno, 4 stówy w plecy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.