
Royal_Flush [ Generaďż˝ ]
Mecz w Ameryce a wiza.
Chciałbym se tak za jakieś parę lat uzbierać kasę i jechać na finał Stanley cup do USA:)
I co też muszę mieć wizę?
I czy jak ja chce tam jechać na jakieś parę dni to łatwo to dostać czy będzie trudno??
A do Kanady też są wizy??
HR@BIA [ czynmy dobro ]
Nie ważne na ile musisz się starać o wizę tak samo jak wszyscy. Przecież właśnie o to w tym wszytkim chodzi... Niby jedziesz sobie turystycznie, a na prawdę zostajesz tyrać :D Biorą masę rzeczy pod uwagę. Zarobki, pracę, wykształcenie, rodzinę, szkołę. Nie jest łatwo dostać wizę. Chociaż kuzyn starał się podczas studiów i dostał właśnie na rok. Siedział tam 5 lat i teraz nie ma bata zeby go puścili. Jego mama starała się kiedy on jeszcze był legalnie i dostała na 10 lat :E Tylko oni wtedy strasznie kombinowali. Wyszło na to, że są z wyższej warstwy społecznej hehe I się udało.
janek09091 [ Generaďż˝ ]
Do Kanady nie ma wiz.
To wszystko zależy od humoru konsula, idziesz i próbujesz. Nie uda się trudno, 4 stówy w plecy.