GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gry z wyborami moralnymi

02.05.2010
13:13
[1]

Mati_Akumu [ UltimateSadisticCreature ]

Gry z wyborami moralnymi

Uwielbiam wybory moralne w grach, dlatego proszę żebyście polecili mi jakieś gry z dużą ilością wyborów moralnych.
Nie podawać:
Mass Effect 1i2
KOTOR 1i2
Fable
Dragon Age
Jade Empire
Sacred
Overlord 1i2

nie wiem czy zostały jeszcze jakieś dobre gry z wyborami moralnymi ale jeżeli jakieś przychodzą wam do głowy to dajcie znać ;)

02.05.2010
13:15
[2]

wolkov [ |Drummer| ]

Wiedźmin

02.05.2010
13:15
[3]

Pan P. [ 022 ]

Wiedźmin. Jedyna właściwie gra, w której Twoje decyzję wpływają na cokolwiek poza abstrakcyjnym suwaczkiem karmy.

02.05.2010
13:16
[4]

Kamil 108 [ The Rated R Superstar ]

Wiedźmin też.

02.05.2010
13:17
[5]

wysiak [ Legend ]

Fallout 1 i 2.

02.05.2010
13:19
[6]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

Wiedźmin

02.05.2010
13:19
[7]

mirencjum [ operator kursora ]

"Zakończenie przygody zależy od podjętych decyzji. Znowu stajemy przed dylematem zabicia lub uratowania każdej Siostrzyczki, jaką napotkamy. Ale na tym, co zaskakujące, nie koniec. W trakcie gry dokonamy też wyborów dotyczących pozostawienia przy życiu (lub nie) pewnej osoby – czy to bezbronnej, czy to proszącej o litość, czy wręcz proszącej o spokojną śmierć. Każdy wybór ma mniejszy lub większy wpływ na sytuację, którą napotkamy pod koniec rozgrywki. I wcale nie chodzi o to, czy Siostrzyczki nam na końcu pomogą, czy nas dobiją"

https://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=6372

02.05.2010
13:20
[8]

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]

Od biedy GTA IV (kilka razy trzeba decydować czy kogoś zabić czy puścić wolno) czy Jedi Academy (tam mamy w zasadzie 1 wybór, który decyduje o przebiegu ostatniego etapu i zakończeniu).

02.05.2010
13:20
[9]

zarith [ ]

planescape: torment

02.05.2010
13:24
[10]

Mati_Akumu [ UltimateSadisticCreature ]

faktycznie nie pomyślałem o wiedźminie miałem go kiedyś od kumpla ale odstawiłem bo pamiętam że miałem jakąś gre która mnie bardziej interesowała, chyba czas ją znowu pożyczyć :)
Fallouta zapomniałem do listy w pierwszym posćie dopisać :P
Klimatu Bioshocka nie trawie :P
na GTA4 mam za słabego PCta
a planescape zobacze :)

dzieki za szybkie odpowiedzi :)
ale jak komóś coś jeszcze przyjdzie do głowy to proszę sie nie krępować :)

i napiszcie jak wy gracie, dobrymi postaciami, złymi?
Co sprawia że decydujecie się na granie daną postacią?
lubicie grać po danej stronie? sumienie nie daje wam spokoju xD ?
A może to czysty interes np. będąc złą postacią dostaniesz kasę a dobrą podziękowanie słowne.

02.05.2010
13:49
[11]

Dibbler [ Gardło Sobie Podrzynam ]

Vampire Masqarade: Bloodlines.

02.05.2010
13:52
[12]

ppaatt1 [ Trekker ]

Hmm... Heavy Rain i Fahrenheit

02.05.2010
16:57
[13]

XneoX [ Why So Serious? ]

Fahrenheit.

02.05.2010
16:59
[14]

Igierr [ Im God Of Rock ]

bioshock - obie części.

02.05.2010
17:00
[15]

bezlerg66 [ Senator ]

Ten najnowszy Spider-Man. Możesz podejmować decyzje w grze, które wpłyną na koniec gry.

02.05.2010
17:18
[16]

mineral [ Senator ]

Planescape: Torment
Baldur's Gate 1 i 2

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.