Mr. Noob [ Konsul ]
LOTR conquest
pewnie wlielu ludzi skusilo sie kupic gre lord of the ring conquest i mieli nastepujacy blad 1.instalowali
2.i wlaczali gre
nastepnie pojawial sie pasek wczytywanie ktory tak caly czas wczytywal i to sie nie konczylo odkrylem powod tego bledu plyta (oraz jej oprogramowanie) dziala tylko na procesorach intel core TYLKO. wiec jesli tak jak ja posiadacie inny procesor (np. athlon) to gra wam nie zadziala dziekuje ze moglem pomoc jak i uchronic innych przed tym bledem

CroopMan [ Vito Scaletta ]
Mr.Noob -> Właściwie dobra ksywa bo nim jesteś ... co ty chrzanisz ... mi LOTR Podbój działa normalnie... może TY masz takie problemy ...
AIDIDPl [ PC-towiec ]
Możliwe że był taki problem, ale po to twórcy wydają patche żeby takie błędy naprawiać i nie potrzeba takich "noobów" żeby to rozwiązać...
Mr. Noob [ Konsul ]
błąd jest bo nie tylko ja go mam wpisz w google i poczytaj na innych forach