GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vectra - ktoś ma problemy ze ściąganiem plików?

02.05.2010
12:24
smile
[1]

Tlaocetl [ cel uświęca środki ]

Vectra - ktoś ma problemy ze ściąganiem plików?

Czy ktoś jeszcze ma problemy ze ściąganiem plików u tego operatora? Bardzo często mi się zdarza, że ściąganie jakiegoś pliku zatrzymuje się i późniejsze powtórzenia dają ten sam negatywny efekt. Czasami dotyczy to nawet bardzo malutkich pliczków, rzędu 500kb. Sporadycznie zdarza się, że ściąganie nawet nie chce się zainicjować.

Nie mam tego problemu kiedy podłączę laptopa w pracy, wtedy wszystko chodzi idealnie.

O co tu chodzi??? Czyżby łącza Vectry w Warszawie były tak zapchane?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.