GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

edytor Blitzkrieg 2-jak ustawici flagi baz ?

02.05.2010
11:43
smile
[1]

sitax5 [ Legionista ]

edytor Blitzkrieg 2-jak ustawici flagi baz ?

mam pytanko związane z edytorem blitzkrieg 2 bo nie wiem jak ustawici żeby ta baza była do tego kraju i do tego gracza. Jak wiecie to napiszczie a, i dajcie screena jak możecie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.