sitax5 [ Legionista ]
edytor Blitzkrieg 2-jak ustawici flagi baz ?
mam pytanko związane z edytorem blitzkrieg 2 bo nie wiem jak ustawici żeby ta baza była do tego kraju i do tego gracza. Jak wiecie to napiszczie a, i dajcie screena jak możecie.