GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak sie nazywa gra

02.05.2010
11:02
smile
[1]

krystian1384 [ Junior ]

jak sie nazywa gra

Cześć mam problem. Poszukuje gry co się w niej kupowało jakieś auto i go trzeba było odnowić i sprzedać. Jak dobrze mi się dobrze wydaje to ikonka była w kształcie klucza ale nie jestem pewien. Wiem że gra jest z przed paru lat. pomóżcie

02.05.2010
11:04
[2]

adam11$13 [ In Paradise City ]

Chodzi o tą grę gdzie należało naprawiać każdy element samochodu osobno?

PS.Bo jak tak to coś mi się kojarzy bo chyba w to kiedyś grałem:)

02.05.2010
11:05
[3]

krystian1384 [ Junior ]

no :) ja też ale teraz chciałbym w to jeszcze raz zagrać ale nie umiem tego znalezdz

02.05.2010
11:44
[4]

krystian1384 [ Junior ]

kto wie jak to sie nazywa ??

02.05.2010
12:54
[5]

Mr.B-F [ Konsul ]

Gearhead garage, spoko gierka:)

02.05.2010
12:56
smile
[6]

adam11$13 [ In Paradise City ]

A tak w ogóle czemu ten wątek jest w kategorii ''sportowe''????

02.05.2010
15:16
[7]

krystian1384 [ Junior ]

nie wiem tak mi sie dało :) dzięki wielkie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.