
Big B [ Konsul ]
MW2 Multiplayer-Pytanie
Czy można zainstalować multi do MW2 na dwóch
kompach i grać na nich jednocześnie przez inne
konta Steam? Z czym to się wiąże? Czy trzeba
mieć inne CD-Keye?
niezny_95 [ Airborne ]
Musisz mieć nowe cdkeye, czyli jak chcesz grać na 2 komputerach musisz kupić 2 gry
Narmo [ nikt ]
Jeden klucz przypiszesz tylko do jednego konta Steam. Nie możesz być zalogowany na jedno konto jednocześnie na 2 komputerach. Więc sam sobie dopowiedz resztę.

Big B [ Konsul ]
Chodziło mi o to, że mój kolega nie gra już w MW2
i chce to odinstalować, a ja chciałem tą grę pożyczyć.
Czy po odinstalowaniu będę mógł to zrobić?
MagMany [ Wielki Wilk ]
Tak ale musiał by ci on dać login i hasło do swojego konta.

Big B [ Konsul ]
Dobra, dzięki za odpowiedzi.