GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

MW2 Multiplayer-Pytanie

02.05.2010
10:15
smile
[1]

Big B [ Konsul ]

MW2 Multiplayer-Pytanie

Czy można zainstalować multi do MW2 na dwóch
kompach i grać na nich jednocześnie przez inne
konta Steam? Z czym to się wiąże? Czy trzeba
mieć inne CD-Keye?

02.05.2010
10:19
[2]

niezny_95 [ Airborne ]

Musisz mieć nowe cdkeye, czyli jak chcesz grać na 2 komputerach musisz kupić 2 gry

02.05.2010
10:27
[3]

Narmo [ nikt ]

Jeden klucz przypiszesz tylko do jednego konta Steam. Nie możesz być zalogowany na jedno konto jednocześnie na 2 komputerach. Więc sam sobie dopowiedz resztę.

02.05.2010
12:47
smile
[4]

Big B [ Konsul ]

Chodziło mi o to, że mój kolega nie gra już w MW2
i chce to odinstalować, a ja chciałem tą grę pożyczyć.
Czy po odinstalowaniu będę mógł to zrobić?

02.05.2010
20:18
[5]

MagMany [ Wielki Wilk ]

Tak ale musiał by ci on dać login i hasło do swojego konta.

03.05.2010
12:29
smile
[6]

Big B [ Konsul ]

Dobra, dzięki za odpowiedzi.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.