GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wycena PC

02.05.2010
09:15
smile
[1]

ma_ko [ Fanboy Sony ]

Wycena PC

Mam takiego kompa:

Athlon 64 3500+
ASUS M2N-MX
3GB RAM DDR2 (2x512 533MHz Micron + 2x1GB 1066MHz Crucial)
Seagate 160GB

Wlasciwie jest to oryginalny komputer HP (logo na obudowie, czytnik kart), dolozylem do niego tylko pamieci...

Monitor ASUS VW220TE 22' DVI

Jak myslicie lepiej sprzedac kompa i monitor osobno na allegro? A moze komputer rozlozyc na czynniki pierwsze? Ile moglbym za to dostac? Pytam sie bo nie wiem czy mam dac licytacje czy Kup Teraz. Dzieki za odp.

02.05.2010
09:18
[2]

adam11$13 [ In Paradise City ]

Monitor sprzedaj osobno a komputer rozłóż

02.05.2010
11:09
[3]

ma_ko [ Fanboy Sony ]

Maly UP

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.