GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak włączyć Warhammer Online przez addgame.reg?

02.05.2010
03:11
[1]

Obligator [ Pretorianin ]

Jak włączyć Warhammer Online przez addgame.reg?

Witam!
Moja karta graficzna zepsuła sie niedawno, a konto na WAR mam aktywne jeszcze niecały miesiąc i szkoda mi marnować kasę. Na mojej płycie głównej znajduje się zintegrowana karta graficzna Intel® Graphic Media Accelerator 950. Słyszałem, że można na niej grać w WAR, ale trzeba coś tam zrobić z czymś takim jak addgame.reg. I tu mam pytanie do Was... co to jest i jak mam przez to włączyć Warhammera?

02.05.2010
13:26
[2]

Obligator [ Pretorianin ]

@up

02.05.2010
13:37
[3]

Lindil [ Lumpenliberal ]

Zapytaj o to może gdzieś na
Jednak z tego co znalazłem w necie, ta karta to jest coś na poziomie GF 4 MX. Warhammer nie należy do gier dobrze napisanych i zoptymalizowanych, więc nawet jak uda ci się jakoś to uruchomić, to na jakąkolwiek grywalność bym nie liczył. Pocieszę, że do dobrych gier też nie należy, więc aż tak wiele nie tracisz;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.