Obligator [ Pretorianin ]
Jak włączyć Warhammer Online przez addgame.reg?
Witam!
Moja karta graficzna zepsuła sie niedawno, a konto na WAR mam aktywne jeszcze niecały miesiąc i szkoda mi marnować kasę. Na mojej płycie głównej znajduje się zintegrowana karta graficzna Intel® Graphic Media Accelerator 950. Słyszałem, że można na niej grać w WAR, ale trzeba coś tam zrobić z czymś takim jak addgame.reg. I tu mam pytanie do Was... co to jest i jak mam przez to włączyć Warhammera?
Obligator [ Pretorianin ]
@up
Lindil [ Lumpenliberal ]
Zapytaj o to może gdzieś na
Jednak z tego co znalazłem w necie, ta karta to jest coś na poziomie GF 4 MX. Warhammer nie należy do gier dobrze napisanych i zoptymalizowanych, więc nawet jak uda ci się jakoś to uruchomić, to na jakąkolwiek grywalność bym nie liczył. Pocieszę, że do dobrych gier też nie należy, więc aż tak wiele nie tracisz;)