GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ulubiony napój:)

01.05.2010
22:59
[1]

adam11$13 [ In Paradise City ]

Ulubiony napój:)

Czym najczęściej popijacie podczas oglądania filmów czy grania w gry?

01.05.2010
23:05
[2]

kulako [ pR0_g4m3r_pL ]

Czysta.

01.05.2010
23:08
[3]

janek09091 [ Generaďż˝ ]


Ulubiony napój:) - janek09091
01.05.2010
23:12
[4]

Penetrator [ Generaďż˝ ]

Cola

01.05.2010
23:13
[5]

-=Esiu=- [ Everybody lies ]

Mountain Dew

01.05.2010
23:16
smile
[6]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Gdy powieki zamykają mi dostęp do świata
Gdy niebezpiecznie przechylam się w przód
I wyglądam na starego, pijanego wariata
Który by umarł, gdyby tylko mógł.

Gdy najmniejsza praca sprawia wysiłek ogromny
A po głowie chodzi tylko długi sen
Gdy detonuję w głowie senności bomby
To znak, że minął kolejny, długi dzień.

To teinowa rozkosz zaspokaja me potrzeby
We filiżance królewski napój ten
Ten aromat i zapach, smak niezapomniany
Przepędza z powiek Twoich zbliżający się sen

Zaparz ją szybko, wypij powoli
Delektuj się smakiem, zapachem też!
Nie waż się tylko przypadkiem posolić!
Więc weź ją szybko! Czymprędzej! Reż!

01.05.2010
23:22
smile
[7]

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]

Tonic

01.05.2010
23:24
[8]

NightRaver [ Centurion ]

Dekada z Biedronki.

01.05.2010
23:41
smile
[9]

jarooli [ Generaďż˝ ]

Dekada z Biedronki.

Ty to pijesz, przecież to największe gówno jakie tylko może być, smakuje jak posłodzona woda.

Ja tam sobie lubię gulnąć Żywca

spoiler start
Żywca Zdrój gazowanego
spoiler stop

01.05.2010
23:44
smile
[10]

Azerko [ Alone in the wild ]

biedronkowe ice tea :p chociaż juz mi troche sie znudzilo

01.05.2010
23:52
[11]

Romo69 [ nvidiagm ]

Nestea

01.05.2010
23:53
[12]

wojtul [ Generaďż˝ ]

Tiger lub Burn

01.05.2010
23:54
[13]

Lolter [ African Herbman ]

Cola

02.05.2010
00:57
smile
[14]

mautrix [ Foo Fighter ]

Zdecydowanie Sprite - napój bogów!

02.05.2010
00:59
[15]

Scortch [ Light ]

pepsi 4 ever

02.05.2010
00:59
[16]

Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]

Najczęściej to kawa / herbata.

Ulubiony napój do kompa / tv to już inna działka, ale:

-Coca cola
-owocowy ogród z biedronki
-sok pomarańczowy 100% z kauflandu

02.05.2010
01:12
smile
[17]

aterazione [ Senator ]

Balsam !!
A tak do grania i filmów multiwitamina tylko słodka musi być masa słodzików nie to co "Bez Cukru" Wale zdrowie musi być słodko

02.05.2010
06:45
smile
[18]

miguel1995 [ Konsul ]

Z rana mała kawka później Nestea albo woda a pod wieczór czekolada na gorąco mleczna :)

02.05.2010
07:57
[19]

mexx97 [ Magnificent ]

- Dr. Pepper
- Yerba Mate

02.05.2010
08:08
[20]

Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]

[14] Zgadzam się w 100% :)

02.05.2010
09:07
smile
[21]

Max_101 [ Mów mi Max ]

Schweppes.

Napoje z biedronki ssą ...

02.05.2010
09:11
smile
[22]

kefirek09 [ Senator ]

1. Lipton ice Tea
2. Mountain Dew

P.S. Nawet puszki po owych napojach leżą na moim biurku :D

02.05.2010
09:26
[23]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]

Pepsi/ Pepsi twist / Cherry Coke/ Nestea brzoskwiniowa

nie miałem okazji próbować zagranicznych specjałów :F

a piwo się pije nie tylko dla smaku ;]

02.05.2010
09:26
[24]

kong123 [ Legend ]

Tylko Pepsi i Coca Cola - najczęściej puszkowana :)

02.05.2010
09:53
smile
[25]

Langert [ Generaďż˝ ]

Woda gazowana

02.05.2010
10:00
[26]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

Pepsi albo Pepsi Twist

02.05.2010
10:00
[27]

EnX [ White Dragon ]

Pije głównie wodę niegazowaną Gorczańska i zieloną herbatę. Od czasu do czas jakiś sok, lub colę zero.

02.05.2010
10:05
smile
[28]

Foks!k [ SunShine ]

Woda niegazowana ;)

02.05.2010
10:08
smile
[29]

Ksionim [ Generaďż˝ ]

Herbata
Pepsi, ale tylko w puszce.
I woda, ale koniecznie niegazowana. Gazowanej nie lubię.

02.05.2010
10:31
smile
[30]

Retox128 [ Konsul ]

Pepsi
Mountain Dew
Woda Żywiec - jabłko/cytryna

02.05.2010
10:35
smile
[31]

NeroTFP [ Senator ]

Żubr (Jak mam więcej funduszy to Heineken).
Grappa Green.

02.05.2010
10:41
smile
[32]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

-Schweppes.
-Pepsi.
-Pysio 1.5L.

02.05.2010
10:43
[33]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]

herbatka, albo jakiś sok z biedronki.

02.05.2010
10:49
smile
[34]

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]

Coca- cola lub Pepsi, ewentualnie ich podróby z biedronki lub miejscowego sklepiku.

02.05.2010
10:51
[35]

I'm so Lucky [ Konsul ]

Słodka, zimna Herbata.

02.05.2010
10:54
[36]

Wiil.i.aM [ P! ]

Ice Tea zielona i Sprite.
Tylko to.

02.05.2010
10:54
[37]

Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]

Podczas oglądania meczy cola, filmów także - coś z "wielkiej trójki" grup Coca-Cola i Pepsi (czyli cola, Fanta/Mirinda, Sprite/7 Up). Podczas grania - tylko i wyłącznie woda źródlana lub mineralna, koniecznie niegazowana.

02.05.2010
10:59
smile
[38]

Wiewiórk [ Legend ]

Pepsi Twist, Cherry Coke w puszcze i prosto z lodówki <3

02.05.2010
11:03
[39]

kosik007 [ FreeLancer ]

Pepsi, Cherry Coke, herbata :)

02.05.2010
11:05
[40]

hordziak [ Straight Outta Compton ]

Zimna fanta pomarańczowa prosto z lodówki <3!

02.05.2010
11:05
smile
[41]

XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]

Kranówa.

02.05.2010
11:06
[42]

Imak [ Generaďż˝ ]

Woda, zwykle najtańsza z marketu, po całym domu chodzę z nią(1,5l), zawsze mi towarzyszy.

Od czasu do czasu zaparzę sobie też dzbanek herbaty i go wypije szklanka za szklanką, słodzona cukrem trzcinowym bardzo fajnie smakuje i żeby była jeszcze mocna.

02.05.2010
11:13
[43]

MacioraMZ [ Civilized Pig ]

Jeśli brać pod uwagę ilość wypitych litrów, to będzie to woda.

02.05.2010
11:16
smile
[44]

simson__ [ Forza Rossoneri ]

Maślanka straciatella

02.05.2010
11:24
[45]

Dr.aska MEN [ Konsul ]

byle co ale preferuje piwo kiedy wujek wyjdzie z pokoju XD

02.05.2010
11:26
smile
[46]

dlaczego ja [ Konsul ]

-owocowy ogród z biedronki (ten niebiesko fioletowy)
-coca cola
-sprite

02.05.2010
11:26
smile
[47]

kubomił [ Legend ]

Coca Cola ew. Pepsi, Dr.Pepper, Lift brzoskwiniowy.

02.05.2010
11:35
[48]

faner [ Druid Ewenement ]

Chery Coke, Pepper, ewentualnie piwo.

02.05.2010
12:39
[49]

domin12 [ We Made It ]

i wszystko jasne:D --->


Ulubiony napój:) - domin12
02.05.2010
13:49
[50]

kulako [ pR0_g4m3r_pL ]

Jak wy możecie pić te siuśki z biedronki?

02.05.2010
15:11
smile
[51]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

Sprite, Pepsi.

02.05.2010
15:12
[52]

Czarny Pażdzioch II [ Centurion ]

benzyna

02.05.2010
15:15
[53]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Herbata, Woda... To co pod ręką..

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.