adam11$13 [ In Paradise City ]
Ulubiony napój:)
Czym najczęściej popijacie podczas oglądania filmów czy grania w gry?
kulako [ pR0_g4m3r_pL ]
Czysta.
Penetrator [ Generaďż˝ ]
Cola
-=Esiu=- [ Everybody lies ]
Mountain Dew

SzymX_09 [ Mr. Irony ]
Gdy powieki zamykają mi dostęp do świata
Gdy niebezpiecznie przechylam się w przód
I wyglądam na starego, pijanego wariata
Który by umarł, gdyby tylko mógł.
Gdy najmniejsza praca sprawia wysiłek ogromny
A po głowie chodzi tylko długi sen
Gdy detonuję w głowie senności bomby
To znak, że minął kolejny, długi dzień.
To teinowa rozkosz zaspokaja me potrzeby
We filiżance królewski napój ten
Ten aromat i zapach, smak niezapomniany
Przepędza z powiek Twoich zbliżający się sen
Zaparz ją szybko, wypij powoli
Delektuj się smakiem, zapachem też!
Nie waż się tylko przypadkiem posolić!
Więc weź ją szybko! Czymprędzej! Reż!

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]
Tonic
NightRaver [ Centurion ]
Dekada z Biedronki.

jarooli [ Generaďż˝ ]
Dekada z Biedronki.
Ty to pijesz, przecież to największe gówno jakie tylko może być, smakuje jak posłodzona woda.
Ja tam sobie lubię gulnąć Żywca

Azerko [ Alone in the wild ]
biedronkowe ice tea :p chociaż juz mi troche sie znudzilo
Romo69 [ nvidiagm ]
Nestea
wojtul [ Generaďż˝ ]
Tiger lub Burn
Lolter [ African Herbman ]
Cola

mautrix [ Foo Fighter ]
Zdecydowanie Sprite - napój bogów!
Scortch [ Light ]
pepsi 4 ever
Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]
Najczęściej to kawa / herbata.
Ulubiony napój do kompa / tv to już inna działka, ale:
-Coca cola
-owocowy ogród z biedronki
-sok pomarańczowy 100% z kauflandu

aterazione [ Senator ]
Balsam !!
A tak do grania i filmów multiwitamina tylko słodka musi być masa słodzików nie to co "Bez Cukru" Wale zdrowie musi być słodko

miguel1995 [ Konsul ]
Z rana mała kawka później Nestea albo woda a pod wieczór czekolada na gorąco mleczna :)
mexx97 [ Magnificent ]
- Dr. Pepper
- Yerba Mate
Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]
[14] Zgadzam się w 100% :)

Max_101 [ Mów mi Max ]
Schweppes.
Napoje z biedronki ssą ...

kefirek09 [ Senator ]
1. Lipton ice Tea
2. Mountain Dew
P.S. Nawet puszki po owych napojach leżą na moim biurku :D
boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]
Pepsi/ Pepsi twist / Cherry Coke/ Nestea brzoskwiniowa
nie miałem okazji próbować zagranicznych specjałów :F
a piwo się pije nie tylko dla smaku ;]
kong123 [ Legend ]
Tylko Pepsi i Coca Cola - najczęściej puszkowana :)

Langert [ Generaďż˝ ]
Woda gazowana
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
Pepsi albo Pepsi Twist
EnX [ White Dragon ]
Pije głównie wodę niegazowaną Gorczańska i zieloną herbatę. Od czasu do czas jakiś sok, lub colę zero.

Foks!k [ SunShine ]
Woda niegazowana ;)

Ksionim [ Generaďż˝ ]
Herbata
Pepsi, ale tylko w puszce.
I woda, ale koniecznie niegazowana. Gazowanej nie lubię.

Retox128 [ Konsul ]
Pepsi
Mountain Dew
Woda Żywiec - jabłko/cytryna

NeroTFP [ Senator ]
Żubr (Jak mam więcej funduszy to Heineken).
Grappa Green.

MajkelFPS [ Frag Per Second ]
-Schweppes.
-Pepsi.
-Pysio 1.5L.
Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]
herbatka, albo jakiś sok z biedronki.

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]
Coca- cola lub Pepsi, ewentualnie ich podróby z biedronki lub miejscowego sklepiku.
I'm so Lucky [ Konsul ]
Słodka, zimna Herbata.
Wiil.i.aM [ P! ]
Ice Tea zielona i Sprite.
Tylko to.
Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]
Podczas oglądania meczy cola, filmów także - coś z "wielkiej trójki" grup Coca-Cola i Pepsi (czyli cola, Fanta/Mirinda, Sprite/7 Up). Podczas grania - tylko i wyłącznie woda źródlana lub mineralna, koniecznie niegazowana.

Wiewiórk [ Legend ]
Pepsi Twist, Cherry Coke w puszcze i prosto z lodówki <3
kosik007 [ FreeLancer ]
Pepsi, Cherry Coke, herbata :)
hordziak [ Straight Outta Compton ]
Zimna fanta pomarańczowa prosto z lodówki <3!

XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]
Kranówa.
Imak [ Generaďż˝ ]
Woda, zwykle najtańsza z marketu, po całym domu chodzę z nią(1,5l), zawsze mi towarzyszy.
Od czasu do czasu zaparzę sobie też dzbanek herbaty i go wypije szklanka za szklanką, słodzona cukrem trzcinowym bardzo fajnie smakuje i żeby była jeszcze mocna.
MacioraMZ [ Civilized Pig ]
Jeśli brać pod uwagę ilość wypitych litrów, to będzie to woda.

simson__ [ Forza Rossoneri ]
Maślanka straciatella
Dr.aska MEN [ Konsul ]
byle co ale preferuje piwo kiedy wujek wyjdzie z pokoju XD

dlaczego ja [ Konsul ]
-owocowy ogród z biedronki (ten niebiesko fioletowy)
-coca cola
-sprite

kubomił [ Legend ]
Coca Cola ew. Pepsi, Dr.Pepper, Lift brzoskwiniowy.
faner [ Druid Ewenement ]
Chery Coke, Pepper, ewentualnie piwo.
kulako [ pR0_g4m3r_pL ]
Jak wy możecie pić te siuśki z biedronki?

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
Sprite, Pepsi.
Czarny Pażdzioch II [ Centurion ]
benzyna
K4B4N0s [ Filthy One ]
Herbata, Woda... To co pod ręką..