
Cobrasss [ Generaďż˝ ]
IL2 Sturmovik pytanie ?
Czy IL2 Sturmovik naprawdę jest trudny tak jak Symulatory Microsoftu czy raczej da się pograć na klawiaturze w stylu niedzielnego gracza :P, bo ostanio szukam jakiejść na mój komp strzelanki lotniczej przez internet :P.
niesfiec [ Koyaanisqatsi ]
Pograsz, ewentualnie zawsze możesz sobie zmienić model lotu na mniej realistyczny.
lecram [ Konsul ]
Raczej bardzo trudno grać w tę grę na klawiaturze.
Pisząc przez internet masz na myśli tryb multiplayer tak?
Jeśli chodzi Ci o takie dla niedzielnego gracza to polecam Ci np. Battlefield 1942 & BF 2. Tam też możesz sobie polatać i nawet da się w nich dobrze latać bez joysticka.
adam11$13 [ In Paradise City ]
Ja nie dałem rady tam sterować i dlatego pograłem 10 minut i wyłączyłem.