GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

IL2 Sturmovik pytanie ?

01.05.2010
22:59
smile
[1]

Cobrasss [ Generaďż˝ ]

IL2 Sturmovik pytanie ?

Czy IL2 Sturmovik naprawdę jest trudny tak jak Symulatory Microsoftu czy raczej da się pograć na klawiaturze w stylu niedzielnego gracza :P, bo ostanio szukam jakiejść na mój komp strzelanki lotniczej przez internet :P.

01.05.2010
23:15
[2]

niesfiec [ Koyaanisqatsi ]

Pograsz, ewentualnie zawsze możesz sobie zmienić model lotu na mniej realistyczny.

02.05.2010
00:08
[3]

lecram [ Konsul ]

Raczej bardzo trudno grać w tę grę na klawiaturze.

Pisząc przez internet masz na myśli tryb multiplayer tak?

Jeśli chodzi Ci o takie dla niedzielnego gracza to polecam Ci np. Battlefield 1942 & BF 2. Tam też możesz sobie polatać i nawet da się w nich dobrze latać bez joysticka.

02.05.2010
00:14
[4]

adam11$13 [ In Paradise City ]

Ja nie dałem rady tam sterować i dlatego pograłem 10 minut i wyłączyłem.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.