GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Juwenalia - Agrykola

01.05.2010
22:08
[1]

Valem [ Makaron Shakaron ]

Juwenalia - Agrykola



Czy moga tu przyjsc osoby ktore nie studiuja na koncert np. Comy?

01.05.2010
22:16
[2]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

Mogą. Chyba ze jestes bardzo nieletni to ochrona może czasem sie burzyć.
Ideksów czy legitymacji nie sprawdzaja :D

01.05.2010
22:19
[3]

Valem [ Makaron Shakaron ]

Wiek nie gra roli ;) Chodzi o to czy jak nie jestem studentem to moge wejsc

02.05.2010
17:28
[4]

Valem [ Makaron Shakaron ]

up, moze ktos sie wypowie kto wie na 100% bo nie chce jechac jezeli bedzie klapa

02.05.2010
17:29
[5]

Vangray [ Hodor? Hodor! ]

Na żadnych imprezach "studenckich" w rodzaju juwenaliów nikt nie sprawdza, czy jesteś studentem, bo i niby po co? :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.