GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

PS2 - Karty pamięci

01.05.2010
22:07
[1]

KoSmIt [ Like No Other ]

PS2 - Karty pamięci

Która z tych kart na pewno jest oryginalna?


01.05.2010
22:14
smile
[2]

danco2000 [ Generaďż˝ ]

Obie sa oryginalne

01.05.2010
22:54
[3]

KoSmIt [ Like No Other ]

To czemu mają inne opakowania? :>

02.05.2010
00:19
smile
[4]

COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]

Pierwsza nie ma wogóle oryginalnego opakowania i jest używana a druga jest w oryginalnym opakowaniu i jest nowa.

02.05.2010
01:05
[5]

KoSmIt [ Like No Other ]

Czekaj nie ten link xD


02.05.2010
02:48
smile
[6]

Adrianziomal [ Samael ]



To opakowanie jest oryginalne, wiem, bo sam kiedyś kupowałem w Empiku ;)

02.05.2010
10:27
[7]

KoSmIt [ Like No Other ]

Kurde xD wolałbym, żeby akurat nie ta była oryginalna, bo mam bliżej do sklepu xD

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.