GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Neo-Nazi Berlin naparzanka

01.05.2010
22:04
[1]

Bibkowicz [ whore ]

Neo-Nazi Berlin naparzanka

Właśnie wróciłem z Berlina z pochodu Nazistów (nie, nie byłem po ich stronie) i słyszałem w radiu że niedługo ma być naparzanka na Kreuzbergu - to prawda? Są gdzieś o tym info w necie? bo szukam, szukam i nie mogę znaleźć... z góry dzięki ;)

02.05.2010
11:13
[2]

Imak [ Generaďż˝ ]

Chcesz jednak ich wspomóc?

02.05.2010
11:38
[3]

faner [ Druid Ewenement ]

Hmm... Nazi vs Nazi? Czy Nazi vs Antifa?
Ciekawe czy był już cynk do Antify?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.