GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Słuchawki za około 100 zł

01.05.2010
22:04
[1]

AmaterAsu_ [ Pretorianin ]

Słuchawki za około 100 zł

Witam. Poszukuje słuchawek do słuchania muzyki w cenie około 100 zł. Bardzo proszę o pomoc ; ]

01.05.2010
22:18
[2]

AmaterAsu_ [ Pretorianin ]

up

01.05.2010
22:20
[3]

wysiak [ Legend ]

Nauszne, douszne, dokanalowe, zamkniete, otwarte? Do sluchania z czego i gdzie?

01.05.2010
22:23
[4]

XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]

Ja mam słuchawki, ale tańsze.

01.05.2010
22:46
[5]

AmaterAsu_ [ Pretorianin ]

Hmm nie znam sie zabardzo na tym. Potrzebuje w dobrych słuchawek jak w tej cenie. Zeby bylo dobrze słychac w miare fajne basy itp. Czesciej uzywal bym je do telefony. No i chciałbym słuchawki nauszne. a tak pozatym czym sie roznia wymienione nizej cechy ?

01.05.2010
22:54
[6]

AmaterAsu_ [ Pretorianin ]

znalazlem taki model : PHILIPS SHP2700. Czy się opłaca ? a moze sa jakies lepsze ?

01.05.2010
23:20
[7]

slavo_cc [ MMORPG player ]

KOSS "Porta Pro"



polecam naprawdę warte swojej ceny i używane do wszystkiego

lekkie, nie meczą gdy się długo z nimi siedzi przed kompem, można je też zabrać na spacer, podczas upałów uszy nie puchną z gorąca

jakość dźwięku genialna

opinie na ich temat :

01.05.2010
23:55
[8]

kakakakaboom! [ Konsul ]

Sennheiser HD 201 za 8 dych z Allegro.

salvo_cc, wg tego użytkownika Twoje Kossy są gorsze, niż HD 202 a dźwięk na HD 201 jest lepszy nawet od 202:



Podsumowując - Sennheisery, 202 też ujdą, głównie dlatego, że mają zawijarę do kabla, co się przydaje w terenie.


Słuchawki za około 100 zł - kakakakaboom!
01.05.2010
23:58
smile
[9]

Penetrator [ Generaďż˝ ]

Creative Fatal1ty hs-800 :

Napewno bedziesz zadowolony.

02.05.2010
00:03
[10]

AmaterAsu_ [ Pretorianin ]

Ale powiedzcie mi cos o tym modelu PHILIPS SHP2700 czy warto ? Oczywiscie czytalem wasze podane linki ale jednak ten model jakos rzucił mi sie w oczy. Czy to jest dobry sprzet i czy sie oplaca ? a i co oznacza DJ ? bo w innych modelach pisze z rególy " na głowe"

02.05.2010
00:04
[11]

unclesam [ Generaďż˝ ]

tylko dzisiaj ;)

02.05.2010
00:30
[12]

AmaterAsu_ [ Pretorianin ]

?

02.05.2010
00:48
[13]

Kogee [ Kogi ]

Mam słuchawki z [9] i choć są świetne do gier i mikrofon daje niesamowicie czysty głos, to nie polecam ich do słuchania muzyki ze względu na mocny bass, który nie odzwierciedla dobrze utworów.

02.05.2010
01:18
[14]

Bart2233 [ Peaceblaster ]

Sennheiser HD 201-->POTWIERDZAM sam mam takie i są mioooodzio :)

02.05.2010
06:37
smile
[15]

miguel1995 [ Konsul ]

Creative HQ1400 -
Mam je i naprawdę świetnie grają bardzo poleca :)
edit. Albo dozbierać i kupić takie -
Mój tata ma te i mają tak świetne czyste brzmienie na prawdę super !!!

02.05.2010
09:02
[16]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Koss Porta Pro - wielu poleca, ale ja jednak odradzam, szczególnie jeśli lubisz słuchać gitarowych brzmień, to bardzo się na nich rozczarujesz. Jakby tego było mało są wyjątkowo delikatne i trzeba się z nimi obchodzić prawie jak z jajkiem.
Creativów też raczej unikaj. Na twoim miejscu wziąłbym Sennheisery HD201/202.

02.05.2010
11:12
[17]

AmaterAsu_ [ Pretorianin ]

Kurde teraz to juz sam nie wiem co wybrac ;p tyle tego jest

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.