GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City-Pytanie

01.05.2010
21:24
[1]

Piątek555 [ Ja to bym zjadl batona ]

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City-Pytanie

Właśnie kupiłem sobie dodatki do GTA 4.Odpaliłem The Lost and Damned i zobaczyłem coś dziwnego.Grafika była jakaś dziwna (takie jakby czarne ruszające się piksele).Macie coś takiego.W The Ballad of Gay Tony jest normalna grafika taką jaką miałem w gta 4.Dodam jeszcze że w przerywnikach filmowych w Just Cause 2 miałem coś takiego samego.Proszę powiedzcie czym to może być przyczyną.

01.05.2010
21:30
[2]

AdrianJ [ Tu gina ludzie ]

Chodzi Ci o ten filmowy efekt? Już nie pamietam jak to się zwało, ale mozesz wyłączyć w menu "Display"

01.05.2010
21:41
[3]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Z tego co pamiętam to w TLaD jest po prostu taki filtr nałożony na grę i dlatego tak to wygląda. Poszperaj w ustawieniach grafiki, z tego co pamiętam da się to wyłączyć.

01.05.2010
21:41
[4]

Piątek555 [ Ja to bym zjadl batona ]

ale to nie jest tylko w filmikach grze również.

01.05.2010
21:49
[5]

bisfhcrew [ Bis ]

noise effect to się zwie.
PS: oczywiście można to wyłączyć zawsze w ustawieniach gry.

01.05.2010
21:56
[6]

Piątek555 [ Ja to bym zjadl batona ]

no nie wiem jak wcześniej sprawdzałem nie widziałem takiego czegoś zaraz sprawdzę.Ale ustawiłem domyślne i jest lepiej. :)

02.05.2010
01:04
[7]

Piątek555 [ Ja to bym zjadl batona ]

ok dzięki znalazłem :) jest dużo lepiej :) ale i tak The Ballad of Gay Tony Wymiata :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.