Drace66676 [ D.R.A.C.E ]
Co to za piosenka?
Witam. Czy ktoś zna wykonawcę i tytuł tej piosenki. Z góry dzięki za pomoc.
Drace66676 [ D.R.A.C.E ]
Up
BEER Share [ Konsul ]
Tam nie leci zadna muzyka. Wejdz w ten link i zobacz czy to jest to co chciales dac.
Drace66676 [ D.R.A.C.E ]
Wszedłem w link aby sprawdzić i leci muzyka w tle... czarne rytmy... czy ktoś wie, czy innym też nie działa ?
Drace66676 [ D.R.A.C.E ]
Up
dodom [ Gregorio ]
mi normalnie działa, aczkolwiek nie wiem co to za utwór:)
Leon86 [ PREDATOR ]
Gdzieś obił mi się o uszy ten kawałek, ale nie wiem gdzie. Jak znajdę albo przypomni mi się tytuł to dam znać.
PS: U mnie link działa normalnie ;)
Drace66676 [ D.R.A.C.E ]
Up
MrBubble [ Pretorianin ]
Drace66676 [ D.R.A.C.E ]
MrBubble --> dzięki za chęci ale chyba ze słuchem u Ciebie nie najlepiej bo to oczywiście nie to.
defil15 [ Pretorianin ]
MrBubble podal wlasciwy link.
to 50cent - P.I.M.P aczkolwiek nie wiem czy normalna wersja czy w remixie :)
Drace66676 [ D.R.A.C.E ]
Hmmmm... dziwna sprawa ale w tle leciała zupełnie inna piosenka... czyżby zmienili... pierwszy raz się z czymś takim spotkałem

ryßa [ Centurion ]
Faktycznie, była inna jeszcze wczoraj.
zknightz [ Pretorianin ]
chyba to ;)
MrBubble [ Pretorianin ]
Polecam przeglądać link, który się podało a nie od razu pisać, że coś nie tak z moim słuchem ;)
Drace66676 [ D.R.A.C.E ]
Mr Bubble --> sorki wielkie, ale nie sądziłem, że ktoś zmieni podkład muzyczny. Ciekawa sprawa.
MrBubble [ Pretorianin ]
Ten filmik w ogóle jakiś dziwny... Raz odtwarza mi się z muzyką a raz bez, z samymi odgłosami stamtąd.