Sawassas [ Chor��y ]
Nietypowe gry
Hej!
Ostatnio szukam jakiejś fajnej gry, która pod jakimkolwiek względem jest nietypowa. Ostatnio grałem w Beat Hazard i zrobiło mi ochotę na właśnie różne takie "dziwne" gry :)
redan [ Wiking ]
spróbuj Tension lub eXperience112 - obie to przygodówki (dość nietypowe)
ppaatt1 [ Trekker ]
Fahrenheit albo Heavy Rain
Flower na PS3
Machinarium, Borderlands i XIII jeśli chodzi o oprawę.
Mount & Blade jako "symulator" średniowiecznego rycerza/wojownika.

Garak [ Szpieg ]
Braid i Portal - dwie gry ktore wystawiają na próbę twoje postrzeganie czasu i przestrzeni
Chudy The Barbarian [ Legend ]
Zeno Clash

adam11$13 [ In Paradise City ]
FAHRENHEIT!
XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]
love
WrednySierściuch [ Konsul ]
Z przygodowek: takze The Path >> historia Czerwonego Kapturka, przedstawiona w mocno pokrecony sposob
gra gwarantuje ostra schize
Beyond Good and Evil (bardzo dobra, nietypowa przygodowka, a raczej action-adventure)
Bullet Candy
i jakiekolwiek klony Geometry Wars, na peceta sporo jest darmowych
na CdA byla tez kiedys taka gierka freeware, zrecznosciowa o bitwach w swiecie techno, gdzie trzeba bylo naciskac rytmicznie na klawisze by wyprowadzac ciosy
Majesty 2 >> rts z zupelnie innym podejsciem (tzn nie kontrolujemy jednostek!)
Darwinia, Multiwinia rts z naprawde *innym* podejsciem, i nietypowa grafika
Z handheldow >> Patapon i Loco Roco >> naprawde nietypowe gry
Puzzle Quest >> klejnoty + cRpg = Win!
Overlord jedna z nielicznych gier gdzie jestesmy zli.
Z gier na PS2-3 Okami a takze Flower(choc to akurat sporo osob uwaza za interaktywny wygaszacz ekranu :( )
Mr. Noob [ Konsul ]
takie nietypowe to theif heavy rain i mount&blade mi te wydaja sie nietypowe i je z calego serca polecam