GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem w Splinter Cell : Chaos Theory Co-oP

01.05.2010
19:44
[1]

TheMr Starkiler [ Pretorianin ]

Problem w Splinter Cell : Chaos Theory Co-oP

Otóż mam taki problem że wchodzę do jakiejkolwiek gry na Co-oPie i po pewnym czasie wyrzuca mnie ;(. Neta mam 1.20 Mega na sek. i nie wiem w czym problem ;(.
Proszę o pomoc.

02.05.2010
19:06
[2]

TheMr Starkiler [ Pretorianin ]

up

03.05.2010
14:12
[3]

Johny1335 [ Pretorianin ]

Spróbuj reinstall gry jak to nie pomoże to spróbuj wejść w strone (modem lub router nie wiem co masz) w moim przypadku jest taka strona (mam router) i spróbuj odblokować porty jak to nie pomoże to nie wiem

03.05.2010
16:39
[4]

TheMr Starkiler [ Pretorianin ]

mam router wszystkie porty odblokowane. reinstal nie pomógł. internetu to kwestia nie jest bo mam 12 megabitów czyli 1 mega bajt sek.

03.05.2010
16:45
[5]

Johny1335 [ Pretorianin ]

To ja nie jestem ci w stanie pomóc

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.