GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co się stanie z moją przesyłką

01.05.2010
17:37
smile
[1]

Cobrasss [ Generaďż˝ ]

Co się stanie z moją przesyłką

Mam pytanie wiem że ma w środke przyjechać kurier z przesyłką, mnie akurat nie będzie w tym dniu, ani nikogo innego w domu to co się stanie z tą przesyłką ? czy można ją odzyskać ?

01.05.2010
17:38
[2]

kubomił [ Legend ]

Płaciłeś za nią, czy nagroda z serwisu na L? :)

01.05.2010
17:38
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

Zostawi avizo do odbioru w punkcie spedycyjnym Twojego miasta.

01.05.2010
17:38
[4]

Reaper1996 [ Generaďż˝ ]

Wydaje mi się,że powinien ją zostawić u sąsiada,albo odwieźć na pocztę.To na moim przykładzie

01.05.2010
17:38
[5]

Slasher11 [ Senator ]

Przepadnie.

Kurier powinien przyjechać jeszcze co najmniej raz, jeśli nadal nikogo nie zastanie to zostawi ją w placówce.

Poza tym, możliwe że zadzwoni aby umówić się na jakąś dokładną godzinę.

01.05.2010
17:40
[6]

N2 [ negroz ]

A jaka firma kurierska?
Generalnie jeśli dwa razy nie zasta nikogo w domu to dzwoni, w przypadku braku numeru telefonu w danych, zostawia w marginalnych przypadkach przesyłkę u sąsiadów, jeśli nie to przesyłka wraca.

Jeśli Poczta-polska to zostawi awizo, na drugi dzień będziesz mógł odebrać ją w wyznaczonym urzędzie.

01.05.2010
17:40
[7]

Cobrasss [ Generaďż˝ ]

Aha to może przekazdę sąsiadowi w domu obok jakby się kręcił kurier to mu powie że nikogo nie ma dopiero na następy dzień będzie ktoś.

Kurier w UPS był wybrany

01.05.2010
17:47
[8]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Zostaw kartkę na drzwiach że przesyłki proszę kierować do sąsiada

01.05.2010
17:52
[9]

szuru-buru [ Memento Mori ]

Co tydzień wysyłam i odbieram paczki za pośrednictwem UPS. Jak mnie w domu nie ma to kurier dzwoni i ugadujemy się na inny dzień albo mówię mu gdzie ma zostawić paczkę.

02.05.2010
02:30
[10]

Cobrasss [ Generaďż˝ ]

OK raz dzięki, a przesyłka jest zapłata przy odbiorze to kto za nią zapłaci ? jak nie będzie odbiorcy

02.05.2010
02:32
[11]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Cobrasss
Dzwonisz do kuriera i umawiasz się z nim na odpowiedni dzień i godzinę. Zawsze tak się robi.

02.05.2010
06:33
[12]

miguel1995 [ Konsul ]

Nic się nie przejmuj kurier zawsze dzwoni przed dojazdem :)

02.05.2010
08:55
[13]

Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]

Nie zawsze, zależy ile ma roboty. Taki telefon zajmuje 30 sekund, załóżmy, że ma rozwieźć 120 paczek... Dzwoniąc za każdym razem godzinę ma z głowy, a paczek niekiedy dziennie jest więcej.

02.05.2010
10:47
[14]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

Kurier rzadko dzwoni, po pierwsze to dla niego strata czasu, a po drugie czesto maja prywatne telefony i jakies tam limity na dzwonienie. Jak zaplata przy odbiorze to sasiadowi nie zostawi. W drzwi wlozy kartke i bedziesz sie musial pofatygowac po odbior. No chyba, ze na drugi dzien bedzie mial w Twej okolicy pare innych paczek, bo z jedna na pewno nie bedzie gonil.

02.05.2010
11:05
[15]

hordziak [ Straight Outta Compton ]

Awizo.

02.05.2010
11:09
[16]

ziomek112 [ Pretorianin ]

Jak kupowałem gre z allegro, to zostawił avizo i trzeba było odebrać i zapłacić na poczcie :]

02.05.2010
11:25
[17]

Barthez x [ vel barth89 ]

Zawsze jest tak (przynajmniej u mnie), że jak nikogo nie zastanie to przyjeżdża za 2 dni (zostawiając karteczkę i informując dokłądnie o której godzinie i jakiego dnia). Jeśli wtedy nikogo nie zastanie to zadzwoni. Jeśli nikt nie odbierze to przesyłka wraca. Oczywiście jest też możliwość odbioru w placówce tej firmy kurierskiej, a także może dzwonić wcześniej, żeby umówić się co do godziny.

02.05.2010
11:28
[18]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

bierzesz nr. przesyłki od nadawcy i dzwonisz do upsa w swojej wiosce i mówisz o co biega, że chcesz aby kurier podjął do doręczenia przesyłke na ten i na ten dzien o tej i o tej godzinie, jak kurier ma sie spoznic niech dzwoni. I finito.

02.05.2010
11:42
[19]

wysiak [ Legend ]

Jesli wiesz juz teraz, ze przesylka ma byc dostarczana w srode, to mozesz wczesniej (np we wtorek rano) zadzwonic do lokalnego oddzialu UPSu, i zwyczajnie ich uprzedzic, powiedziec, ze bedzie u nich taka i taka przesylka, i zeby ja dostarczyli w czwartek, bo w srode nie maja po co sie fatygowac. Przynajmniej w Anglii takie cos dziala w 90% przypadkow, ze wszystkimi kurierami.

02.05.2010
11:45
[20]

dlaczego ja [ Konsul ]

kurier zostawi paczke pod wycieraczką :]

02.05.2010
11:53
smile
[21]

Devilyn [ Storm Detonation ]

Podaruje ją żulom.

02.05.2010
12:20
[22]

Mr. Noob [ Konsul ]

jak masz duza skrzynke do do niej wsadzi a jak nie to moze zadzwon i powiedz zeby pozniej lub wczesniej przywiezli

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.