ziomek112 [ Pretorianin ]
Sprzedam akwarium 60l i kierownice do grania...
więcej informacji pod numerem gg - 22504189 :]
Kierownica z 2x pedałami, hamulcem ręcznym i biegami (używana pare razy, leży w szafie od dłuższego czasu ale jest jak nowa)
Akwarium 60 litrów prostokątne z pokrywą (pokrywa troche porysowana) samo akwarium bez żadnych uszkodzeń, nie przecieka + Filtr, + grzałka z termostatem, + termometr, jeżeli odbiór osobisty to dodam rybki i roślinki :]

Whatson [ Niepoprawny purysta ]
Czy istnieje możliwość połączenia obu zestawów ?
ziomek112 [ Pretorianin ]
Jak najbardziej... To nawet lepiej :]
Nawet dam jakąś zniżke xD
edit:
bezlerg66 - O co Ci chodzi... ?

bezlerg66 [ Senator ]
A akwarium bezprzewodowe?
ziomek112 [ Pretorianin ]
up...
ziomek112 [ Pretorianin ]
znów up...
ziomek112 [ Pretorianin ]
moze teraz.. xD
mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
To akwarium to z PS3 kompatybilne?