GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzedam akwarium 60l i kierownice do grania...

01.05.2010
16:39
[1]

ziomek112 [ Pretorianin ]

Sprzedam akwarium 60l i kierownice do grania...

więcej informacji pod numerem gg - 22504189 :]

Kierownica z 2x pedałami, hamulcem ręcznym i biegami (używana pare razy, leży w szafie od dłuższego czasu ale jest jak nowa)


Akwarium 60 litrów prostokątne z pokrywą (pokrywa troche porysowana) samo akwarium bez żadnych uszkodzeń, nie przecieka + Filtr, + grzałka z termostatem, + termometr, jeżeli odbiór osobisty to dodam rybki i roślinki :]

01.05.2010
16:43
smile
[2]

Whatson [ Niepoprawny purysta ]

Czy istnieje możliwość połączenia obu zestawów ?

01.05.2010
16:59
[3]

ziomek112 [ Pretorianin ]

Jak najbardziej... To nawet lepiej :]
Nawet dam jakąś zniżke xD

edit:

bezlerg66 - O co Ci chodzi... ?

01.05.2010
16:59
smile
[4]

bezlerg66 [ Senator ]

A akwarium bezprzewodowe?

01.05.2010
23:05
[5]

ziomek112 [ Pretorianin ]

up...

02.05.2010
11:08
[6]

ziomek112 [ Pretorianin ]

znów up...

02.05.2010
15:25
[7]

ziomek112 [ Pretorianin ]

moze teraz.. xD

03.05.2010
18:35
[8]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

To akwarium to z PS3 kompatybilne?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.