W32.Blaster [ Konsul ]
Gdzie myjecie swoje autka ?
Muszę przeprowadzić taką krótką ankiete dot. mycia samochodów,mam nadzieje że mi pomożecie.
Napiszcie:
1.Jak często myjecie samochodoy w okresie letnim (mniej więcej-ile razy w ciągu miesiąca) ?
2.Gdzie myjecie te autka ? (u siebie pod domem,myjnia ręczna wysokociśnieniowa/bezwodna, myjnia automatyczna )
3.Ile średnio płacicie za taką usługe ?
4.Gdzie mieszkacie (miasteczko,miasto,wieś)
Wielkie dzięki wszystkim za odpowiedź :)
Juvenille [ Generaďż˝ ]
sporo tych ankiet dzisiaj ;p
Bad Olo [ Stoprocent ]
1. Raz na tydzień
2. U siebie pod domem
3. ---
4. Wieś
Atreus [ Senator ]
1. Raz na dwa miesiące
2. Myjnia ręczna
3. 5 zł
4. Miasto
W32.Blaster [ Konsul ]
podbije,może znajdzie się więcej kierowców na tym forum :]
kefirek09 [ Senator ]
Ok. samochód mojego Taty, ale ja o niego dbam :D
1. Raz na miesiąc
2. Na podwórku (czyt. u siebie pod domem)
3. -
4. Obrzeża Miasta
koniec jest blisko [ Generaďż˝ ]
Nie mozna myc samochodu przed blokiem, na swojej dzialce itp
Tylko i wylacznie w legalnych myjniach samochodowych. Dura lex, sed lex.
wysiak [ Legend ]
Atreus --> 5 pln za reczne umycie auta? Gdzie masz takie ceny??
Dym14 [ C L I N I C ]
1. 2-3 razy na miesiąc / 2 razy w roku
2. U siebie przed domem / u znajomej - chce zarobić
3. ------- / 120zł ale full serwis (mycie + wnętrze - wszystko na błysk)
4. Miasto
KapCioch [ Generaďż˝ ]
To rodziców samochody, ale zwykle to ja je myje:P
1.raz w tygodniu
2.na podwórku
3.deszczówka:P
4.miasto
adam11$13 [ In Paradise City ]
Często pomagam ojcowi w myciu naszej Mazdy:)
1.1 raz w miesiącu(czasami trochę rzadziej)
2.Na działce
3.---
4.Miasteczko

WalyGator [ Pretorianin ]
1) Gdy się ubrudzi - 1x na miesiąc minimum
2) u siebie w domku, czasami myjnia
3) max 7zł
4) hmm Wieś ale i Miasto, powiedzmy że balansuje :)
BlackBolt [ Senator ]
1. W miarę potrzeb, ale co najmniej raz w miesiącu.
2. U siebie lub w myjni automatycznej.
3. 0zł/12 zł
4. Wieś.
raziel88ck [ Legend ]
1.Jak często myjecie samochodoy w okresie letnim (mniej więcej-ile razy w ciągu miesiąca) ?
To zalezy od opadow
2.Gdzie myjecie te autka ? (u siebie pod domem,myjnia ręczna wysokociśnieniowa/bezwodna, myjnia automatyczna )
deszcz mi myje najczesciej pod blokiem
3.Ile średnio płacicie za taką usługe ?
nic, bo deszczowi sie nie placi
4.Gdzie mieszkacie (miasteczko,miasto,wieś)
w mieszkaniu
Stinger [ Generaďż˝ ]
1. Raz w miesiącu
2. Myjnia automatyczna
3. 17 zl
4. Miasto
Kharman [ ]
1. W ciągu miesiąca? Jak dobrze pójdzie to następne mycie będzie gdzieś w połowie czerwca.
2. Ręczna
3. 5-6 funtów
4. Miasto
Regis [ ]
1. 0,5 - 1 raz na miesiąc - zależnie od tego jaka jest pogoda i jak szybko się brudzi ;)
2. W ogrodzie
3. -
4. Miasto
Łyczek [ Legend ]
1. Raz na dwa miesiące.
2. Myjnia automatyczna.
3. 20 zł.
4. Miasto.
raziel ---> W jakim celu napisałeś tego postu, ani to nie śmieszne ani mądre :/
legrooch [ MPO Squad Member ]
1) Raz w tygodniu
2) Ręczna wysokociśnieniowa
3) 5-10zł
4) Wieś
Pichtowy [ Senator ]
1) raz na 3 miesiace
2) myjka wysokocisnienioowa + gąbka
3) jakies grosze za prąd
4) wioska