GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gdzie myjecie swoje autka ?

01.05.2010
16:30
[1]

W32.Blaster [ Konsul ]

Gdzie myjecie swoje autka ?

Muszę przeprowadzić taką krótką ankiete dot. mycia samochodów,mam nadzieje że mi pomożecie.
Napiszcie:

1.Jak często myjecie samochodoy w okresie letnim (mniej więcej-ile razy w ciągu miesiąca) ?
2.Gdzie myjecie te autka ? (u siebie pod domem,myjnia ręczna wysokociśnieniowa/bezwodna, myjnia automatyczna )
3.Ile średnio płacicie za taką usługe ?
4.Gdzie mieszkacie (miasteczko,miasto,wieś)

Wielkie dzięki wszystkim za odpowiedź :)

01.05.2010
16:33
[2]

Juvenille [ Generaďż˝ ]

sporo tych ankiet dzisiaj ;p

01.05.2010
16:33
[3]

Bad Olo [ Stoprocent ]

1. Raz na tydzień
2. U siebie pod domem
3. ---
4. Wieś

01.05.2010
18:17
[4]

Atreus [ Senator ]

1. Raz na dwa miesiące
2. Myjnia ręczna
3. 5 zł
4. Miasto

01.05.2010
21:35
[5]

W32.Blaster [ Konsul ]

podbije,może znajdzie się więcej kierowców na tym forum :]

01.05.2010
21:39
[6]

kefirek09 [ Senator ]

Ok. samochód mojego Taty, ale ja o niego dbam :D

1. Raz na miesiąc
2. Na podwórku (czyt. u siebie pod domem)
3. -
4. Obrzeża Miasta

01.05.2010
21:41
[7]

koniec jest blisko [ Generaďż˝ ]

Nie mozna myc samochodu przed blokiem, na swojej dzialce itp

Tylko i wylacznie w legalnych myjniach samochodowych. Dura lex, sed lex.

01.05.2010
21:42
[8]

wysiak [ Legend ]

Atreus --> 5 pln za reczne umycie auta? Gdzie masz takie ceny??

01.05.2010
22:15
[9]

Dym14 [ C L I N I C ]

1. 2-3 razy na miesiąc / 2 razy w roku
2. U siebie przed domem / u znajomej - chce zarobić
3. ------- / 120zł ale full serwis (mycie + wnętrze - wszystko na błysk)
4. Miasto

01.05.2010
22:18
[10]

KapCioch [ Generaďż˝ ]

To rodziców samochody, ale zwykle to ja je myje:P
1.raz w tygodniu
2.na podwórku
3.deszczówka:P
4.miasto

01.05.2010
22:28
[11]

adam11$13 [ In Paradise City ]

Często pomagam ojcowi w myciu naszej Mazdy:)
1.1 raz w miesiącu(czasami trochę rzadziej)
2.Na działce
3.---
4.Miasteczko

01.05.2010
22:30
smile
[12]

WalyGator [ Pretorianin ]

1) Gdy się ubrudzi - 1x na miesiąc minimum
2) u siebie w domku, czasami myjnia
3) max 7zł
4) hmm Wieś ale i Miasto, powiedzmy że balansuje :)

01.05.2010
22:33
[13]

BlackBolt [ Senator ]

1. W miarę potrzeb, ale co najmniej raz w miesiącu.
2. U siebie lub w myjni automatycznej.
3. 0zł/12 zł
4. Wieś.

01.05.2010
22:34
[14]

raziel88ck [ Legend ]

1.Jak często myjecie samochodoy w okresie letnim (mniej więcej-ile razy w ciągu miesiąca) ?

To zalezy od opadow

2.Gdzie myjecie te autka ? (u siebie pod domem,myjnia ręczna wysokociśnieniowa/bezwodna, myjnia automatyczna )

deszcz mi myje najczesciej pod blokiem

3.Ile średnio płacicie za taką usługe ?

nic, bo deszczowi sie nie placi

4.Gdzie mieszkacie (miasteczko,miasto,wieś)

w mieszkaniu

01.05.2010
22:42
[15]

Stinger [ Generaďż˝ ]

1. Raz w miesiącu
2. Myjnia automatyczna
3. 17 zl
4. Miasto

02.05.2010
02:47
[16]

Kharman [ ]

1. W ciągu miesiąca? Jak dobrze pójdzie to następne mycie będzie gdzieś w połowie czerwca.
2. Ręczna
3. 5-6 funtów
4. Miasto

02.05.2010
03:00
[17]

Regis [ ]

1. 0,5 - 1 raz na miesiąc - zależnie od tego jaka jest pogoda i jak szybko się brudzi ;)
2. W ogrodzie
3. -
4. Miasto

02.05.2010
03:13
[18]

Łyczek [ Legend ]

1. Raz na dwa miesiące.
2. Myjnia automatyczna.
3. 20 zł.
4. Miasto.

raziel ---> W jakim celu napisałeś tego postu, ani to nie śmieszne ani mądre :/

02.05.2010
08:45
[19]

legrooch [ MPO Squad Member ]

1) Raz w tygodniu
2) Ręczna wysokociśnieniowa
3) 5-10zł
4) Wieś

02.05.2010
08:59
[20]

Pichtowy [ Senator ]

1) raz na 3 miesiace
2) myjka wysokocisnienioowa + gąbka
3) jakies grosze za prąd
4) wioska

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.