GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Windows 7 -pytanie

01.05.2010
16:03
smile
[1]

Rezort [ Naznaczony ]

Windows 7 -pytanie

Chce zainstalować u kuzyna Heroes 3 WoG i musze zmienic język na ENG w XP jest to na pasku a w 7 gdzie ?

01.05.2010
16:21
[2]

kjx [ Nelson Tethers ]

W panelu sterowania -> Region i język. Z tego co pamiętam musisz zmienić: lokalizacja, język wyświetlania i ustawienia regionalne (2, 3 i 4 zakładka).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.