
Rezort [ Naznaczony ]
Windows 7 -pytanie
Chce zainstalować u kuzyna Heroes 3 WoG i musze zmienic język na ENG w XP jest to na pasku a w 7 gdzie ?
kjx [ Nelson Tethers ]
W panelu sterowania -> Region i język. Z tego co pamiętam musisz zmienić: lokalizacja, język wyświetlania i ustawienia regionalne (2, 3 i 4 zakładka).