hubercik015 [ Puste pole ]
Pomoc w konkursie -> KLIK
Witam! Koledzy założyli bloga na którym opisują ptaki. Ten blog to na prawdę świetna sprawa. Biorą udział w konkursie na Fotobloga roku. Zapraszam do czytania bloga jak i do oddawania głosów: