GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ps3 ntsc gry na pal

01.05.2010
15:53
[1]

Hollowz [ Pretorianin ]

ps3 ntsc gry na pal

Mam pytanko mam PlayStation 3 NTSC i czy beda dzialac gry na PAL. Cos czytalem ze ps3 niema jakies blodady regionu i beda dzialac ale moze ktos z was mial z tym doczynienia ;p.

01.05.2010
15:54
[2]

szymonmac [ Legend ]

Na PS3 działają gry z każdego regionu. Blokada regionalna jest tylko na filmy.

01.05.2010
16:15
[3]

Hollowz [ Pretorianin ]

a na odwrot jakbym mial pal i chcialbym w ntsc to niema roznicy? ;p

01.05.2010
16:25
[4]

szymonmac [ Legend ]

A co za różnica? Żadna konsola nie ma blokady regionalnej, więc na każdej możesz odpalić grę i w systemie NTSC, i w systemie PAL.

01.05.2010
16:31
[5]

Hollowz [ Pretorianin ]

dobrze tylko sie spytalem xD

02.05.2010
03:10
smile
[6]

Adrianziomal [ Samael ]

A jak się ma TV CRT PAL to też różnicy nie ma?

02.05.2010
16:58
[7]

Adrianziomal [ Samael ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.