Hollowz [ Pretorianin ]
ps3 ntsc gry na pal
Mam pytanko mam PlayStation 3 NTSC i czy beda dzialac gry na PAL. Cos czytalem ze ps3 niema jakies blodady regionu i beda dzialac ale moze ktos z was mial z tym doczynienia ;p.
szymonmac [ Legend ]
Na PS3 działają gry z każdego regionu. Blokada regionalna jest tylko na filmy.
Hollowz [ Pretorianin ]
a na odwrot jakbym mial pal i chcialbym w ntsc to niema roznicy? ;p
szymonmac [ Legend ]
A co za różnica? Żadna konsola nie ma blokady regionalnej, więc na każdej możesz odpalić grę i w systemie NTSC, i w systemie PAL.
Hollowz [ Pretorianin ]
dobrze tylko sie spytalem xD

Adrianziomal [ Samael ]
A jak się ma TV CRT PAL to też różnicy nie ma?
Adrianziomal [ Samael ]
up