GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z PlayStation Network

01.05.2010
15:39
smile
[1]

Scortch [ Light ]

Problem z PlayStation Network

Mam problem z PSN. W menu konsoli wszystko jest ok, ale jak wchodzę w grę online (Uncharted 2, Bad Company 2) to rozłącza mnie od PSN po 1-2 minutach gry. I tak cały czas. Restartowałem już konsolę i nic to nie daje.

Ps3 mam podłączone do neta bezprzewodowo przez router.

Wie ktoś o co chodzi?

01.05.2010
16:49
[2]

Scortch [ Light ]

up

01.05.2010
16:54
[3]

albz74 [ Legend ]

Jaki masz router ? Większość problemów, jakie ludzie mają z PSN wynika ze współpracy PS3-router po wi-fi.

02.05.2010
00:53
[4]

Scortch [ Light ]

firmy D-Link, teraz nie pamiętam modelu.

02.05.2010
10:54
[5]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

Z routerem raczej problemow nie ma prawa byc. A przynajmniej ani ja ani koledzy nigdy sie z takimi nie spotkali. Chyba, ze masz w poblizu kilka sieci WiFi i sygnaly sie wzajemnie nakladaja. Wtedy owszem, moga wystapic zaklocenia. W takim wypadku trzeba by zmienic kanal sieci.

02.05.2010
16:36
[6]

Scortch [ Light ]

nie wiem co się stało, ale problem sam się rozwiązał. po prostu zaczęło działać. jednak w tym szczęściu, kolejne nieszczęście ;/

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10244971&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.