GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak się nazywa ta piosenka?

01.05.2010
15:31
[1]

Elano Blumer [ Legionista ]

Jak się nazywa ta piosenka?

Jak w tytule- jaka jest nazwa pierwszej piosenki na tej stronie?


Masz konkretny link.

01.05.2010
15:35
[2]

Tomcio_666 [ Knight of Cydonia ]

moze podaj jakis konkretny link> Chodzi o La Bambę?

Aha. No niestety, nie pomogę, nie siedzę w takiej muzyce.

01.05.2010
15:42
[3]

kyluuuuu [ Pretorianin ]

01.05.2010
15:50
[4]

Elano Blumer [ Legionista ]

Dzięki wielkie :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.