GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Instalacja EFLC.

01.05.2010
13:53
[1]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Instalacja EFLC.

Witam. Czy wam dodatki do GTA instalował się dlugo?

Tak gra oryginalna :)

01.05.2010
14:14
[2]

SplinterFisher16 [ Generaďż˝ ]

Właśnie instaluje ;) już z 45 minut to trwa ,a nie ma nawet połowy (sick!)

01.05.2010
14:29
[3]

SplinterFisher16 [ Generaďż˝ ]

k*rwa chyba się nie doczekam ! Ileż to może trwać ?! Tobie Kubol|Bambol ile się już instaluje ?

spoiler start
Sorry za dwa posty z rzędu
spoiler stop

01.05.2010
14:33
[4]

Damian1539 [ Legend ]

Z tego co pamiętam to mi dodatki z płyty instalowały się około 10 minut.

01.05.2010
14:46
smile
[5]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

Kupcie konsole! Mi na PS3 instalowały się 4 min.

02.05.2010
13:46
[6]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Splinter--> Instaluje z 30 min i nie mam nawet 1/16 xD

02.05.2010
14:36
[7]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Juz wszystko okej. Przyczyną były programy pracujące w tle , a raczej program a mianowicie Kaspersky akurat skanował system. Wszystko w porządku.
Dzięki za pomoc :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.