GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak wyglądają wagony sypialne w PKP

01.05.2010
12:58
[1]

Lukis' [ POZnanska Pyra ]

Jak wyglądają wagony sypialne w PKP

Otóż niedługo wybieram się w podróż pociągiem z Poznania do Moskwy. W opcji biletu jest wagon sypialny (czy jakoś tak).

I tu moje pytanie, jak to wygląda? Siedzi się w przedziałach normalnych a jak się chce spać to się idzie do sypialnego? Czy od razu są tylko sypialne i się w nich cały czas siedzi?

I ile osób się mieści w jednym przedziale?

Dzięki za informację.

01.05.2010
13:00
[2]

kosik007 [ FreeLancer ]



EDIT: Pomyłka, nie zauważyłem, że to wersja z Ivoną.

01.05.2010
13:27
[3]

HR@BIA [ czynmy dobro ]



4->Jedzie z Polski także pociąg będzie nasz.

01.05.2010
13:31
[4]

redan [ Wiking ]

z tego co się orientuje to wschodnie linie zagraniczne obsługiwane są przez wagony w stylu wschodnim, a nie przez "normalne" wagony pkp. różnice widać gołym okiem z zewnątrz (rosyjskie mają ścianki zew. jak z blachy falistej, a normalne pkp mają poszycie gładkie). jak jest w środku to nie wiem.

01.05.2010
13:33
smile
[5]

mirencjum [ operator kursora ]

Pozdrów Lenina!

01.05.2010
17:27
[6]

|kszaq| [ Legend ]

[3] kuszetka to jest 'wagon z miejscami do leżenia' a nie 'wagon sypialny'...

Lukid' - jeśli będziesz podróżował EuroNight to tutaj masz opis wagonu sypialnego:


03.05.2010
00:40
[7]

Lukis' [ POZnanska Pyra ]



Tym pociągiem jadę. Tylko miejsca sypialne ma, ale że ma znaczek Pospiesznego to pewnie kuszetki :)

edit:

A nie to połaczenie Berlin - Moskwa cyli pewnie ten Euronight.

Mirencjum --> mam nadzieję że znajdziemy czas, bo z Moskwy jedziemy dalej do Niznego Nowogrodu :)

03.05.2010
07:42
[8]

Belert [ Legend ]

wyglada to tak:
wchodzisz do przedzialu widzisz jedna rozlozone "Lozko" i fotelik pod oknem , w lewo masz lazienke rozkladasz , wyzej tak ze da sie siedziec na dolnym lozku jest gorne .Po drabinece zasuwasz na gore.
Ogolnie dosc mile wrazenie .
)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.